وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر رسانه ها به اظهارات حاشیه ای مدیران عامل استقلال و پرسپولیس بها ندهند، از قیمت می افتند.

به گزارش افکارنیوز ، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از آکادمی ملی فوتبال اظهار داشت: فوتبال ورزش پرمخاطب کشور است و ما در حال حاضر مسابقات جام جهانی را در پیش داریم که امروز هم با سجادی به اینجا آمدیم تا ببینیم اگر نیازی به کمک باشد تا قبل از جام جهانی انجام دهیم.

وی ادامه داد: نیاز اصلی فوتبال ما آرامش است. باید حمایت عالی و معنوی صورت گیرد و رسانه ها هم کمک کنند تا در سایه این آرامش برنامه های در نظر گرفته شده را اجرایی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص اینکه کی روش برنامه های دارد که نیاز به بودجه دارد عنوان کرد: ما در حد توان حمایت می کنیم. معاون اول رئیس جمهور هم دستور دادند که تمام نیازهای کی روش برآورده شود فوتبال هم علم است و هم فن و شرایط خاصی دارد و تنها به عنوان ورزش محسوب نمی شود ما هم همین نگاه را داریم.

گودرزی در پاسخ به این سؤال که مدیران استقلال و پرسپولیس صحبت هایی می کنند که آرامش را از فوتبال دور می کند، گفت: باید حاشیه را رها کنیم و به حمایت تیم ملی بپردازیم. من از رسانه ها هم خواهش می کنم به این بحث های حاشیه ای دامن نزنند قطعاً اگر رسانه ها بها ندهند این حاشیه ها از قیمت می افتند. حرف زیاد زده می شود اما مهم نیست. اجازه دهید در آرامش حرکت کنیم. سهم رسانه ها در حاشیه ها کمتر از فوتبالی ها است اما می توانند کمک کنند که به آرامش برسیم.

وزیر ورزش و جوانان در مورداستعفای رویانیان عنوان کرد: ما امروز آمدیم به کمپ تیم های ملی سر بزنیم و مسائل کوچک و ریز را اجازه بدهید سر فرصت و به وقتش بررسی نماییم. زیاد جدی نگیرید این ها مسائل حاشیه ای است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات