واکنش وزیر ورزش به سخنان رویانیان

استعفای محمد رویانیان به من ارتباطی ندارد و هیئت مدیره باشگاه تصمیم نهایی را می گیرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از آکادمی ملی فوتبال اظهار داشت: فوتبال جزو جذاب ترین رشته هاست و با توجه به اینکه ما امسال جام جهانی را در پیش داریم باید توجه ویژه ای به فوتبال داشته باشیم.

وی افزود: ما همه جوره در خدمت کفاشیان و فدراسیون فوتبال هستیم تا اگر آنها کاری دارند انجام دهند. حمایت های مادی و معنوی را انجام خواهیم داد و از مردم و رسانه ها می خواهیم جو آرامی حاکم کنند تا برنامه های تیم ملی به خوبی انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: برای فوتبال هر کاری که از دستمان بیاید انجام می دهیم و حتی جلساتی نیز با هیئت دولت داشتیم. معاون اول رئیس جمهور قول هایی مبنی بر حمایت از فوتبال به ما داده اند و امیدواریم این وعده های عملی شود. فوتبال جذابیت های زیادی دارد و در میان مردم جایگاه خوبی کسب کرده است.

گودرزی در ارتباط با مدیران ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: مدیران این دو باشگاه حاشیه ها را باید تمام کنند و به بحث های حاشیه ای نباید دامن بزنند. اگر رسانه ها به این صحبت ها و حاشیه ها دامن نزنند. این مسائل از رونق می افتد، مهم این است که ما به جام جهانی توجه داشته باشیم و بحث های حاشیه ای دیگر فوتبال چندان مهم نیست. رسانه ها هم باید کمتر به حاشیه ها بپردازند. اگر رسانه ها به این موارد بها ندهند این حاشیه ها از قیمت خواهد افتاد. حرف زیاد زده می شود اما اهمیت ندارد.

گودرزی پس از صحبت در جمع خبرنگاران درباره استعفای رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: استعفای رویانیان به من ارتباطی ندارد و این هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است که تصمیم نهایی را در این باره خواهد گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات