عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تیموریان در چند بازی اخیر رفتارهایی داشته که از او انتظار نمی رود و طبیعتا عکس العمل ما را هم در پی خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، عنایت الله دهمیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اینکه چرا کمیته انضباطی واکنشی به بازی های خشن آندرانیک تیموریان در دیدارهای استقلال که منجر به مصدومیت چند بازیکن شده انجام نمی دهد افزود: برای اینکه کمیته انضباطی برای صدور رای به تجمیع برسد باید داور یا ناظر بازی گزارش دهد و یا منابعی این موضوع را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهند تا ما از آن مطلع شویم.

وی ادامه داد: به طور مثال در خصوص پیام صادقیان برنامه ۹۰ حرکات خشن او را نشان داد و ما هم درباره او رای صادر کردیم. ما که نمی توانیم همه بازی ها را ببینیم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که حتما باید برنامه ۹۰ خطاهای بازیکنان را نشان دهد تا کمیته انضباطی واکنش نشان دهد افزود: به هر حال این صحنه ها باید به نوعی به تصویر کشیده شود. در ضمن کمیته انضباطی متولی دارد و اینکه من پاسخ سوالات شما را می دهد دلیل نمی شود که به من رجوع کنید! من نه سخنگوی کمیته انضباطی هستم و نه وظیفه دارم که به شما پاسخ دهم بلکه وظیفه من رسیدگی به پرونده های کمیته انضباطی است. هر چیزی باید از کانال خودش باشد.

دهمیانی درخصوص اینکه رسانه ها در چند وقت اخیر بازی های خشن تیموریان را که موجب مصدومیت کولی بالی و عشوری بازیکنان استقلال خوزستان و ذوب آهن شده منتشر کردند اما کمیته انضباطی واکنشی نشان نداده و انگار تیموریان مصونیت دارد تصریح کرد: اینطور نیست. تیموریان در چند بازی اخیر رفتارهایی داشته که از او انتظار نمی رود و طبیعتا عکس العمل ما را هم در پی خواهد داشت اما ما در کمیته انضباطی اولویت هایی داریم و باید به آنها هم رسیدگی کنیم البته تا جایی که من می دانم اعضای کمیته انضابطی در این باره با یکدیگر تبادل نظر کردند و باید مراحل این موضوع طی شود تا رای ما نهایی گردد. انشاءالله رای صادر خواهد شد.

وی در پایان گفت: چرا همه سوالات ما از استقلال و پرسپولیس است؟ ! چرا از تیم دسته سومی بندرترکمن خبر منتشر نمی کنید؟ !
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات