مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال و رئال مادرید از رقیب آرژانتینی خود به عنوان عنصری مهم در موفقیت هایش یاد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی کهکشانی ها سرانجام پس از ۴ سال از زیر سلطه لیونل مسی خارج شد و عنوان بهترین بازیکن سال فیفا در سال ۲۰۱۳ را از آن خود کرد.

مهاجم تیم ملی پرتغال که در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته برای کسب این عنون لیونل مسی و فرانک ریبری را کنار زد که هر کدام در تیم های خود فصل فوق العاده ای را سپری کرده بودند. رونالدو در گفت وگو با مجله «فرانس فوتبال» گفت: البته که رقابت به من کمک کرد تا تبدیل به بازیکن بهتری شوم اما نه تنها با مسی بلکه در این مدت با بازیکنان سطح بالایی که در لیگ برتر و لیگ های دیگر دیدم به رقابت پرداختم؛ بازیکنانی از جمله لوئیز سوارز، آندرس اینیستا، نیمار، گرث بیل، دیه گو کاستا و رادامل فالکائو.

وی افزود: آنها هم در لیگ هایی که حضور دارند پیشرفت می کنند درست همانطور که من در حال رشد و پیشرفت هستم. من و مسی می خواهیم بهترین باشیم و در واقع با هدف مشترکی که داریم به یکدیگر کمک می کنیم تا بهتر و بهتر شویم.

مهاجم ۲۸ ساله رئال تصریح کرد: می دانم که اگر سخت تلاش کنم و شور و اشتیاق لازم را از خود نشان دهم در زمین مسابقه بهترین بازیکن خواهم بود. من همیشه خود را فوتبالیستی حرفه ای می دانم و این فرهنگ من است.

بهترین بازیکن جهان در پایان خاطر نشان کرد: همیشه از بازیکنان دیگر چیزهای زیادی آموخته ام که می توانم به گری نویل و رایان گیگز در منچستریونایتد، میشل سالگادو در رئال مادرید و لوئیز فیگو، روی کوستا، دکو و فرناندو کوتو در تیم ملی پرتغال اشاره کنم. به نظرم یک فوتبالیست تمام حرفه ای بودن یعنی اینکه به عنوان یک بازیکن ۷۰ درصد موفق باشی.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات