سرمربی پرسپولیس باید بداند که در این شش بازی باقی مانده در بازی ها حل نشود و مثل بازی با گسترش فولاد، تیم را با همه بار عصبی در زمین رها نکند.

به گزارش افکارنیوز ، خیلی دور نیست آن روز که علی دایی همراه برادرش، محمد بعد از بازی راه آهن و سپاهان با پرادو از اصفهان به سمت تهران می آمدند. سرعت بالا بود و جاده پیچید اما علی دایی نپیچید.

پرادو چپ کرد و مچاله شد. علی دایی با پرادویی چپ کرد که سیستم ضد تعلیق داشت و کیسه هوا برای وقت چپ کردن و تصادف.

بعد ها شایعه ای پیچید از اینکه دایی قصد دارد از تویوتا بابت باز نشدن کیسه های هوا شکایت کند اما کاشف به عمل آمد علی دایی یادش نبوده وقتی که وارد جاده ی بیرون شهری می شود دکمه روشن شدن کیسه هوا را بزند…

علی دایی در پرسپولیس تیم خوبی دارد. تیمش میانگین سنی خوبی دارد. کیفیت فنی فردی بازیکنان بالاست. پنج نفر تهاجمی پرسپولیس همراه فولاد دینامیک ترین های لیگ امسال هستند و می توانند تیم حریف را از ترس گل نخوردن به اتوبوسی جلوی دروازه شبیه کنند.

اما مشکل کجاست که بعد از بازی با فولاد گسترش همه از قهرمانی نامید شده اند.

علی دایی باید بداند و یاد بگیرد در این شش بازی باقی مانده در بازی ها حل نشود و مثل بازی با فولاد گسترش احساسی تصمیم نگیرد و تیم را با همه بار عصبی در زمین رها نکند.

درست است که سیستم ضد تعلیق پرسپولیس با تمام شدن پول های رویانیان از کار افتاد. اما پرسپولیس پتانسیل خوبی دارد. می تواند قهرمان شود اگر دایی شبیه مربی پرسپولیس رفتار کند نه مربی راه آهن.

شبیه یک پرادو سوار جنتلمن که یادش هست و می داند ایربگ پرادو دکمه اش کجاست. پرسپولیس قهرمان می شود اگر شش بازی آینده را با سرعت ایمن براند و قهرمان شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات