با توجه به بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس باید دید آیا دایی قدر قرعه خوب تیمش را می داند؟

به گزارش افکارنیوز ، خیلی ها می گویند بازی های باقی مانده استقلال در لیگ به مراتب سخت تر از پرسپولیس و فولاد است. استقلالی ها فعلا شرایط مطلوبی در جدول دارند و مسلما این تیم را باید شانس اول قهرمانی دانست اما بررسی ۷ بازی آخر آبی پوشان نشان می دهد که آن ها به رغم این که سخت گل می خورند و سخت می بازند، کار سختی برای تکرار عنوان قهرمانی دارند. در زیر نگاهی به ۷ بازی باقی مانده استقلال داریم.

- استقلال ذوب آهن

- مس کرمان استقلال

- استقلال سایپای البرز

- ملوان انزلی استقلال

- استقلال نفت

- فولاد استقلال

- استقلال تراکتورسازی

نکته این که استقلال در دور رفت از این ۷ بازی تنها ۹ امتیاز گرفته بود. آن ها به ذوب آهن در اصفهان باختند و با مس، نفت و تراکتورسازی مساوی کردند، البته قلعه نویی امیدوار است تیمش شرایط بهتری پیدا کند ولی مسلما بازی با هیچ کدام از این ۷ تیم (حتی ذوب آهن و سایپا در تهران) ساده نخواهد بود.

این در حالی است که پرسپولیس حداقل روی کاغذ بازی های ساده تری پیش رو دارد.

- پرسپولیس سپاهان

- فجرسپاسی پرسپولیس

- پرسپولیس صبای قم

- داماش گیلان پرسپولیس

- پرسپولیس راه آهن

- استقلال خوزستان پرسپولیس

البته پرسپولیس در جدول پایین تر از استقلال است و فعلا شرایط نامناسب تری دارد، اما باید دید آیا علی دایی قدر قرعه مناسب تیمش را می داند یا نه؟ !

استقلال باید از هفت خوان رستم بگذرد تا دوباره جام را بالای سر ببرد اما پرسپولیس بازی سختش با سپاهان است که آن هم در تهران برگزار می شود. البته فعلا از کنار نام فولادخوزستان هم نباید بی تفاوت گذشت چون شاگردان فرکی هم شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات