علی انصاریان بازی در فیلم" کلاف" را آغاز کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، این روزها زیاد پیش می آید فوتبالیست ها پا در کفش بازیگران کنند یا خواننده ها هوای بازیگری به سرشان بزند. اگر یکی از همین روزها، نام علی انصاریان مدافع سابق تیم های پرسپولیس و استقلال را روی پرده های سینما دیدید تعجب نکنید. به گزارش بانک ورزش، علی انصاریان، این روزها مشغول بازی در یک فیلم سینمایی است. این فیلم که" کلاف" نام دارد، به تهیه کنندگی شهرام دانش پور و کارگردانی شهرام شاه حسینی در مرحله ضبط صحنه ها و فیلمبرداری است.

هم بازی های مدافع سرخابی در این فیلم، لیلا اوتادی، کیکاووس یاکیده، نیما راد و شیما نیک پور هستند که ۱۰ روزی است مقابل دوربین مشغول هنرمایی هستند. نقش انصاریان در فیلم کلاف، یک جوان عاشق ورزش است که در یک باشگاه بوکس روزگار می گذراند اما جیبش همیشه خالی است. داستان فیلم نیز از جایی آغاز می شود که فریبرز (علی انصاریان) با پیشنهاد انجام کارهای خلاف مواجه شده و برای کسب درآمد، شروع به کارهای خلاف و شرورانه می کند.

فیلم، مضمونی پلیسی دارد و در ژانر حادثه ای - اجتماعی تهیه شده، به همین خاطر ۷۰ درصد کار، خارجی و تنها ۳۰ درصد آن در لوکیشن های داخلی فیلمبرداری می شود. در این فیلم صحنه های اکشن از جمله تعقیب و گریز با اتومبیل و موتورسیکلت را خواهید دید و داستان یک عشق نیز به صورت موازی با حوادث فیلمنامه پیش می رود.

شهرام شاه حسینی کارگردان این فیلم، قبلاً کارهایی چون زن ها فرشته اند، کلاغ و غیره را در کارنامه هنری خود می بیند و امیدوار است در فیلم جدیدش، کلاف، نیز در گیشه به موفقیت برسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات