پیشنهاد قطری ها به مدافع پرسپولیس به مبلغ ۷ میلیارد برای یک سال و نیم، موجی از نگرانی را در بین هواداران ایجاد کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، در میان تمام شوک های ریز و درشتی که پرسپولیس طی روزهای گذشته تحملش کرده، شوک بزرگ اما پیشنهاد یک تیم قطری به سید جلال حسینی و احتمال جدایی او از پرسپولیس است.

بعد از پژمان منتظری، قطری ها این بار تور خود را برای جذب مدافعی پهن کرده اند که شاید به جرات بتوان گفت کلیدی ترین بازیکن پرسپولیس است.

پیشنهاد تیم قطری به سید جلال حسینی نجومی است. یک پیشنهاد حدودا ۷ میلیاردی و ۱.۵ ساله که می تواند آینده مدافع پرسپولیس را تضمین کند.

سید جلال اما مقابل این پیشنهاد هنوز واکنش نشان نداده. او همیشه نشان داده که برای موفقیت پرسپولیس تمام انرژی اش را می گذارد و هر کاری انجام می دهد. حتی به اندازه عبور از پیشنهادی نجومی از قطری هایی که برای به دست آوردنش سنگ تمام گذاشته اند.

این پیشنهاد، اولین پیشنهادی نیست که سید جلال ظرف سال های گذشته دریافت می کند. چه زمانی که او برای سپاهان بازی می کرد و چه حالا که نزدیک به دو سال است با پیراهن پرسپولیس به میدان می رود، سید جلال همیشه تیم هایی را خواهان خود دیده.

نمونه اش چند تیم اماراتی و البته قطری، ترکیه ای و هلندی که حسینی را می خواستند اما او در پرسپولیس ماند تا همراه علی دایی، قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرد. همانطور که در سایپا و همراه با دایی جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سرش برد و توجه ها را به خود جلب کرد.

پیشنهاد تیم قطری به سید جلال جدی است، جدی تر از چیزی که مسوولان پرسپولیس تصورش را می کنند. حسینی اما فعلا جوابی به این پیشنهاد میلیاردی نداده.

زمان نقل و انتقالات لیگ قطر چند روز دیگر به پایان می رسد. سید جلال هم از مسئولان تیم قطری یکی دو روز فرصت خواسته تا جواب نهایی اش را بدهد. شاید در این یکی دو روز رضایتنامه اش را از پرسپولیس بگیرد، به قطر برود و با باشگاه مورد نظر قرارداد امضا کند.

این اتفاق اما هنوز رخ نداده. سید جلال نگران پرسپولیس است و علاقه ای ندارد در این برهه زمانی، تیم مورد علاقه و مورد تعهدش را تنها بگذارد. او حتی برای جدایی با علی دایی هم صحبت کرده اما سرمربی پرسپولیس با جدایی اش مخالفت کرده.

البته این امکان وجود دارد تا ظرف همین یکی دو روز، اتفاق جدیدی رخ دهد و رضایتنامه ای برای سید جلال صادر شود؛ رضایتنامه ای از سوی باشگاه پرسپولیس و مدیرانش که فعلا خبری از آنها نیست!

مدیران باشگاه پرسپولیس – واقعا نمی دانیم در این برهه زمانی چه کسی مدیر است و چه کسی حق امضا دارد – اگر آینده نگری داشته باشند و درباره سید جلال حسینی منطقی تصمیم بگیرند با جدایی او موافقت خواهند کرد. اگر سید جلال حسینی از پرسپولیس جدا شود می تواند مقداری از مشکلات مالی این تیم را حل کند.

پرسپولیس این روزها و با توجه به اختلاف امتیاز با استقلال و بازی های مشکلی که به نسبت رقیب دیرینه پیش رو دارد، شانس کسب عنوان قهرمانی را تا حدود بسیاری از دست داده. به همین خاطر و چون که پرسپولیس شانس کمی برای قهرمانی دارد، بودن یا نبودن سید جلال نمی تواند تفاوت چندانی برای پرسپولیس داشته باشد.

اگر رضایتنامه او برای حضور در قطر صادر شود، او پولش را قطعا خواهد بخشید و این می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس و بالا نرفتن بدهی های این تیم باشد. بدهی هایی که سر به فلک کشیده اند و به ۴۰ میلیارد نزدیک شده اند!

صدور رضایتنامه سیدجلال به نوعی می تواند درآمدزایی برای پرسپولیس باشد. باشگاه بقیه پول قرارداد مدافع ملی پوش خود را پرداخت نمی کند و از این طریق پولی نصیبش می شود.

جدایی سید جلال از پرسپولیس شاید تا امروز و شاید هم تا یکشنبه قطعی شود اما هر چه هست اینکه این مدافع مستحکم فعلا تمرکزش را گذاشته روی بازی مقابل فولاد در جام حذفی و علاقه ای ندارد درباره قطر، پیشنهاد میلیاردی و داستان انتقالش حرفی بزند.

این وسط سید جلال فقط یکی دو روز دیگر وقت دارد تا به قطری ها جواب بدهد. فرصت برای اتخاذ یک تصمیم بزرگ. ماندن در پرسپولیس یا جدایی از این تیم؟ حتی پاسخ را خودش هم نمی داند!

سید جلال فقط یکی دو روز دیگر وقت دارد تا به قطری ها جواب بدهد. فرصت برای اتخاذ یک تصمیم بزرگ. ماندن در پرسپولیس یا جدایی از این تیم؟ حتی پاسخ را خودش هم نمی داند!

هر چه هست اینکه این مدافع مستحکم فعلا تمرکزش را گذاشته روی بازی مقابل فولاد در جام حذفی و علاقه ای ندارد درباره قطر، پیشنهاد میلیاردی و داستان انتقالش حرفی بزند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات