همانطور که پیش بینی می شد بعد از به سرانجام رسیدن انتخابات کمیته ملی المپیک، نگاه وزارت ورزش و جوانان و البته شخص محمود گودرزی متوجه دو باشگاه پرطرفدار پایتخت شد که اوضاع و احوال کاملا نابسامانی دارند.

به گزارش افکارنیوز ، در این بین اولین تغییرات و جابه جایی ها شامل حال پرسپولیس شد که محمد رویانیان به استقبالش رفت و قبل از اینکه برکنار شود از سمت خودش استعفا داد. استعفایی که کار وزیر ورزش را برای ایجاد تغییرات در بدنه مدیریتی پرسپولیس راحت تر کرد و پروسه انتخاب مدیرعامل و البته اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس را کلید زد.

در حالیکه از سوی اعضای هیات مدیره پرسپولیس، علی پروین به عنوان سرپرست باشگاه معرفی شده، وزارت ورزش و جوانان به دنبال گزینش مهره های جدید برای کرسی های هیات مدیره سرخپوشان است و بعید به نظر می رسد که عمر مدیریتی اعضای فعلی که علی پروین هم جزئی از آن است ادامه داشته باشد و ظرف ۱۰ روز آینده، چارت مدیریتی باشگاه پرسپولیس تغییرات جدی را به خودش خواهد دید. در همین راستا مذاکراتی با گزینه های مختلف صورت گرفته است. از جمله وحید هاشمیان مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی که چهارشنبه گذشته مهمان وزیر ورزش و جوانان بود. مهمانی که البته بیشتر با هدف بررسی وضعیت باشگاه پرسپولیس و نیز مذاکره ترتیب داده شده بود! مذاکره ای چندوجهی که در باب حضور وحید هاشمیان در کادر فنی سال آینده و البته چارت مدیریتی سرخ ها انجام شد.

پیشنهادهایی که حتی برای خود وحید هم تعجب برانگیز و غیر قابل پیش بینی بود و هلی کوپتر سابق تیم ملی ایران را شوکه کرد. البته همزمان با این پیشنهاد بحث حضور هاشمیان در تیم ملی امید و سرمربیگری اش در این تیم نیز مطرح شد که فقط در حد یک پیشنهاد باقی ماند و با توجه به در اولویت بودن وضعیت مدیریتی باشگاه پرسپولیس مسکوت گذاشته شد.

از سوی دیگر بحث مهمی که این روزها در باشگاه پرسپولیس مطرح می شود و البته بحث جدید و تازه ای هم نیست، به علاقه مندی حسین هدایتی برای عضویت در هیات مدیره سرخ ها مربوط می شود. عابربانک فوتبال ایران که در زمان مدیرعاملی محمد رویانیان هم تلاش زیادی انجام داد تا هرطور شده به تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس ورود کند.

هرچند که پیشنهادها و فشارهای رویانیان راه به جایی نبرد و وزیر ورزش قاطعانه با حضور هدایتی در تشکیلات مدیرتی پرسپولیس مخالفت کرد. با توجه به تغییرات بوجود آمده و سرپرستی پروین در باشگاه پرسپولیس حالا نوبت به سلطان سرخ ها رسیده تا میانبری باشد برای رسیدن حسین هدایتی به آرزوی چندین و چند ساله اش. حسین هدایتی با اطلاع از مشکلات مالی و بدهی های معوقه بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس، بلافاصله بعد از سرپرستی علی پروین از او خواست لیست مطالبات پرسپولیسی ها را در اختیارش قرار بدهد تا به اصطلاح حسن نیت خودش را به پروین و پرسپولیسی ها نشان داده باشد.

علی پروین هم که در طول سالیان اخیر رابطه خوب و نزدیکی با هدایتی داشته بلافاصله بعد از پیشنهاد هدایتی لیست مطالبات پرسپولیسی ها را در اختیار او گذاشت تا در آستانه بازی حساس با فولاد اتفاق آرامش بخشی برای سرخپوشان بیفتد. نکته جالب اینکه همزمان با شکل گیری این اتفاقات حسین هدایتی نیز مجددا آمادگی خودش را بابت کمک به پرسپولیس، به پروین اعلام کرده و سلطان سرخ ها هم قول داده که بابت این موضوع با وزیر ورزش صحبت کند.

البته بعید به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان از موضع قبلی خودش عقب نشینی کند و بخواهد چراغ سبزی به عابربانک فوتبال ایران نشان بدهد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات