میلاد غریبی:

هافبک تهاجمی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تاکید کرد تیمش برای بقا در لیگ برتر باید استقلال را در چارچوب هفته بیست وچهارم لیگ برتر شکست دهد.

به گزارش افکارنیوز ، میلاد غریبی ضمن اشاره به شکست تیمش مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در بازی با استقلال خیلی خوب بازی کردیم و چند موقعیت خوب نیز برای گلزنی داشتیم که یکی از آنها را هم متاسفانه خودم از دست دادم.

وی در ادامه افزود: بازی ما و استقلال جدال ۲ تیم بالای جدولی و پایین جدولی است که یکی برای تثبیت صدرنشینی و دیگری برای بقا در لیگ برتر می جنگد. صرفنظر از انگیزه متفاوت ۲ تیم ما باید بهترین استفاده را از کمبود مهره های استقلال در لیگ ببریم، چون در برابر ما این تیم مدافع چپ و مدافع راستش را در اختیار ندارد.

هافبک تیم تهاجمی فوتبال ذوب آهن همچنین خاطر نشان کرد: فکر می کنم استقلال در شرایط فعلی کم بنیه و کمی خسته است و ما می توانیم با استفاده از این کمبودها دوباره مانند بازی رفت استقلال را شکست دهیم.

غریبی با انتقاد از نگاه متفاوت کمیته انضباطی به بازیکنان تیم های لیگ برتری، گفت: در بازی با استقلال تیموریان ضربه شدیدی با آرنج به صورت سینا عشوری زد و باعث شد بازیکن ما از ناحیه گونه شدیداً مصدوم شود. هنوز هم زیر چشم عشوری کبود است اما دیدیم که بازیکن استقلال با هیچ محرومیتی از سوی کمیته انضباطی مواجه نشد، در حالی که دیده شده بازیکنان دیگر تیم ها با خطاهایی به نسبت شدت کمتر با محرومیت مواجه می شوند. به همین دلیل اعتقاد دارم کمیه انضباطی باید نگاهی برابر و یکسان به همه تیم های لیگ برتری داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص کناره گیری رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و نتایج اخیر تیم سابقش گفت: عرصه را برای رویانیان تنگ کردند تا جایی که او مجبور به استعفا شد اما انصافاً رویانیان برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید و خدمات زیادی برای این تیم انجام داد. در مورد نتایج اخیر پرسپولیس هم معتقدم مشکل این تیم فنی نیست و تیم آقای دایی مشکل روحی روانی دارد که باید حل شود.

این بازیکن که هنوز مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده است، افزود: واقعاً من و خانزاده پس از رفتن رویانیان سردرگم شده ایم که مطالبات مان را باید چگونه دریافت کنیم. من یک سال دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارم و مطمئناً با جدایی مدیرعامل پرسپولیس من هم دچار مشکل خواهم شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات