با معرفی تیم های برتر/

لرستان خبر: مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی در سه رده سنی نوجونان، جوانان و بزرگسالان با معرفی تیم های برتر در خرم آباد به پایان رسید.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی در سه رده سنی نوجونان، جوانان و بزرگسالان با معرفی تیم های برتر در خرم آباد به پایان رسید.

این مسابقات از 26 اردیبهشت ماه با حضور تیم هایی استانهای مختلف کشور در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم آباد به مدت چهار روز برگزار شد.

بر همین اساس در رده سنی نوجوانان تیم های فارس، لرستان الف و لرستان ب به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش انفرادی رقابت های نوجوانان محمد کلته از گلستان، رضا صمدی فاتح از فارس، رزگار باباویسی از کردستان، علیرضا حسن پوراز فارس، شاهین جلالوند از لرستان، پژمان رحیمی از شیراز، محمد امین قاسمی از ایلام، پوریا قادر زاده از آذربایجان غربی و شهاب فراهانی از لرستان عنوان نخست دسته های 53تا بالاتر از 120 کیلو گرم را از آن خود کردند.

در رقابت های رده سنی جوانان نیز تیم های لرستان الف، آریانا شیراز و مرودشت فارس به ترتیب در مکانهای اول تا سوم ایستادند.

در بخش انفرادی این رده سنی محمد دلفان از لرستان، محمدرضا احمدی از فارس، علیرضا حمزه زرقانی از فارس، مهران اباذری از کرمان، امیر رضا خلیلی از لرستان، مصطفی خادمی و اسماعیل عصایی از لرستان، جواد کاشی از قم و محمد جواد زارع از فارس عنوانهای قهرمانی اوزان مختلف را کسب کردند.

رقابت های رده سنی بزرگسالان نیز با قهرمانی تیم های لرستان الف، شیراز و نیروی زمینی تهران به پایان رسید.

انتهای پیام/ ق

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات