استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: زمانی ورزش لرستان رشد می‌کند که بخش خصوصی پای کار بیاید، در غیراینصورت ورزش این استان رشد نمی‌کند. استان‌هایی که بخش خصوصی قوی‌ دارند ورزش آنها نیز قوی است، اما استان‌هایی که در زمینه بخش خصوصی ضعیف هستند، ورزشی قوی ندارند.

لرستان خبر، هوشنگ بازوند عصر امروز در دیدار با جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان در استانداری این استان ضمن تبریک عید فطر به بحث ورزش اشاره کرد و گفت: هر مدیری در مقابل بخش خصوصی گارد بگیرد، خود و استان آن ضرر می‌کنند.

 

وی با انتقاد از مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان به دلیل عدم استقبال از بخش خصوصی در ورزش این استان، خاطرنشان کرد: هر مدیری که در مقابل بخش خصوصی بایستد و مخالفت کند، ورزش استان لرستان نیز به همان اندازه ضرر می‌کند.

 

استاندار لرستان با اشاره به اینکه دهکده المپیک لرستان 250 هکتار است که 70 هکتار آن به مزایده گذاشته شده و مابقی آن تکمیل می‌شود، به زمین اسب‌دوانی خرم‌آباد اشاره کرد و یادآور شد: این زمین 8 هکتار است، اما همچنان بلاتکلیف است و کاربری مناسبی ندارد.

 

وی تأکید کرد: استان‌هایی که اعتقاد به بخش خصوصی ندارند موفق نمی‌شوند؛ از این رو باید از بخش خصوصی استقبال کنیم تا بتوانیم در زمینه‌های مختلف از جمله بحث ورزش رشد خوبی داشته باشیم.

 

استاندار لرستان بیان کرد: مدیران باید از بخش خصوصی استقبال کنند، چراکه ورزش در سراسر دنیا در انحصار بخش خصوصی است و دولت نمی‌تواند در این زمینه هیچ کاری انجام دهد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات