رئیس هیئت دوچرخه سواری لرستان:

لرستان خبر: رئیس هیئت دوچرخه سواری استان لرستان گفت: ورزشکاران و مدال‌آوران زیادی در رشته دوچرخه سواری در شهرستان بروجرد فعالیت می‎کنند که نبود تیم باشگاهی موجب جذب آنها در تیم‎های دیگر استان‎های کشور و رکاب زدن برای آنها شده است.

لرستان خبر، بابک فرزاد شامگاه جمعه در آیین تجلیل از دارنده مدال نقره مسابقات دوچرخه سواری رقابتهای آسیایی کره جنوبی بیان کرد: این ورزشکاران از امکانات لازم برای تمرین و آماده‌سازی جهت حضور در رقابتهای مختلف برخوردار نبوده و رفع مشکلات آنها نیازمند عزم جدی و حمایت مسئولان شهرستانی و استانی است.

 

این مسئول خاطر نشان کرد: این در حالی است که در صورت رفع برخی کاستیهای موجود، این ورزشکاران در رقابتهای ملی برای ورزش بروجرد و لرستان افتخارآفرینی کرده و نام بروجرد را در میان تیم‌های مهم و مطرح کشور نظیر پتروشیمی تبریز، پیشگامان، سپاهان اصفهان و غیره ثبت میکنند.

 

فرزاد تصریح کرد: هم اکنون ورزشکاران زیادی از این شهرستان در ردههای سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در قالب تیمهای مختلف در میادین کشوری حضور یافته و عناوین بزرگی را به دست آوردهاند.

 

وی تصریح کرد: دوچرخه سواران بروجردی قابلیت و توانایی حضور در میادین بین‌المللی و کسب مدال در این رقابت‌ها را دارند، بنابراین باید توجه ویژهای به آنها معطوف شود.

 

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان لرستان گفت: بی‌شک با حمایت و پشتوانه مسئولان استانی و شهرستانی، دوچرخه سواران بروجردی در رقابتهای آسیایی و جهانی حضوری پر رنگ و موثر داشته و نام ایران اسلامی را بر بلندای بلندترین قلههای افتخار جاودانه میکنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات