امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: تربیت ورزشکاران قهرمان و مدال‌آور در میادین مختلف آن هم با دستان خالی و بدون امکانات کافی، محصول تلاش ایثارگرانه، عشق و فداکاری است.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن ترابی شامگاه جمعه در آیین تجلیل از دارنده مدال نقره مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی بیان کرد: حضور در میادین بزرگ و پر آوازه کردن نام ایران اسلامی بسیار با ارزش بوده و موجب غرور ملی می‌شود.

 

وی هدف از حضور در منزل آروین معظمی‌گودرزی را ادای دین و تجلیل و تقدیر از زحمات و افتخارآفرینی این ورزشکار شایسته عنوان کرد.

 

امام جمعه بروجرد اظهار کرد: کسب موفقیت در عرصه‌های بزرگ منطقه‌ای و جهانی محصول تلاش سخت‌کوشانه و تمرین‌های مداوم و مستمر است.

 

ترابی تاکید کرد: بی‌شک تلاش مسئولان اداره ورزش و جوانان، مسئولان هیئت و مربیان نیز در حصول نتیجه نقش موثری دارد.

 

وی با تقدیر از خانواده این ورزشکار خوش آتیه بروجردی تصریح کرد: دستیابی به چنین عناوین بزرگی در سایه حمایت‌های مالی و معنوی و تشویق خانواده ورزشکاران محقق می‌شود.

 

امام جمعه بروجرد از معظمی‌گودرزی خواست در کنار پرداختن به ورزش قهرمانی به تحصیلات عالیه و دانشگاهی توجه ویژه‌ای داشته و در هر دو عرصه خوش بدرخشد.

 

وی با اشاره به اینکه حامیان خوبی در عرصه ورزش شهرستان وجود دارد، افزود: متاسفانه وجود مشکلات عدیده گاهی موانعی را بر سر راه حضور ورزشکاران در عرصه‌های رقابتی ایجاد میکند که با رونق فرهنگ حمایت از ورزش شهرستان، بسیاری از آنها قابل حل است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات