ورزشکار قهرمان لرستانی در بازی های آسیایی:

بانوی قهرمان ازنایی به نشان نقره خود در بازی های پاراآسیایی اشاره کرد و گفت: وقتی باچادر روی سکوی بازی های پاراآسیایی رفتم احساس غرور داشتم.

به گزارش لرستان خبر، معصومه خدابخشی در گفتگو با ازناخبر ضمن اشاره به بازی های پاراآسیایی در اینچئون کره جنوبی گفت: این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار می شد و تمام رقیبان برای مدال آمده بودند.
 
وی به حضور جوانان ایرانی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: جوانان ایرانی حاضر در بازی های پاراآسیایی بسیار با انرژی و توکل به خدا همراه بود که خداروشکر همه ی کاروان توانست عملکرد خوبی داشته باشد.
 
ازناخبر
 
خدابخشی به رقیبان باکیفیت بازی های پاراآسیایی نیز اشاره ای کرد و افزود: همانطور که گفتم رقیبان با کیفیت و قوی در همه ی رشته ها آمده بودند که به روی سکو بروند که خداوند به من لطف کرد و من توانستم نایب قهرمان این بازی ها بشوم.
این بانوی قهرمان در ادامه به حجاب بانوان ایرانی در صحنه های مختلف اشاره کرد و خاطر نشان کرد: حجاب بانوان ایرانی همچون سایر مسابقات در این دوره نیز خوش درخشید و این پوشش بانوان ایرانی را از سایرین متمایز می کرد.
 
 
 
معصومه خدابخشی تصریح کرد: من با چادر روی سکو رفتم که با استقبال حضار نیز مواجه شدم و از این موضوع که با چادر روی سکو رفتم احساس غرور داشتم.
این بانوی ازنایی به مردم کشور میزبان بازی های پاراآسیایی اشاره کرد و گفت: مردم کره جنوبی مهمان نواز و مهربان هستند.
خدابخشی ادامه داد: وقتی قرار بود روی سکو برویم یک دست لباس به من دادند که به تنم بزرگ بود و از آنجایی که قصد داشتم با چادر روی سکو بروم لذا زیاد مناسب نبود بخاطر همین به من گفتند که چادر را دربیاورم و با همان لباس روی سکو بروم اما من لباس را درآوردم و با چادر روی سکو رفتم.
 
 
 
این بانوی تیرانداز ازنایی به امکانات تیراندازی شهرستان اشاره کرد و گفت: امکانات تیرادازی در شهرستان ازنا بسیار ناچیز است و همین امکانات کمی که در اختیار داریم نیز خانم سمیعی(مربی) و همسرشان تهیه میکنند.
وی ادامه داد: از مسئولین عزیز درخواست می کنم که عنایت ویژه ای داشته باشند و رشته های پر استعداد و قهرمان پرور را از لحاظ امکانات تجهیز کنند.
 
وی افزود: من اسلحه شخصی برای تمرین ندارم و مهمترین مورد برای تمرین یک تیرانداز اسلحه است که من از داشتم آن محروم هستم به همین خاطر برای بازی های برزیل حتما نیاز به یک اسلحه دارم، مطمئنا قهرمانی مستلزم یکسری نیازهاست که از عهده مسئولین امر برمی آید. 
 
این بانوی قهرمان در انتها با اشاره به استقبال مسئولین و مردم گفت: از مسئول محترم بهزیستی شهرستان آقای جانبزرگی و همچنین سایر مسئولین خصوصا مردم شریف و مهربان شهرم تقدیر و تشکر می کنم. 
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    سلام. افرین

  • ناشناس

    دورود بر این اراده های محکم و پاک

نظرات