مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: استخر پلدختر یکی از پروژه‌هایی است که با گذشت 9 سال از عملیات اجرایی آن، تنها 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، یعنی هر سال 2درصد بیشتر پیشرفت نکرده است که این برای نظام و دولت ما یک امر پسندیده نیست، اما برنامه ما این است که 10ماهه این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.

به گزارش لرستان خبر، علی‌یاور عزیزپورفرد ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال در دهه فجر سه سالن ورزشی روستایی در استان افتتاح می شوند.

 

وی افزود: ساخت سالن ورزشی دلفان از جمله اقداماتی بود که به دلیل واقع شدن روی تپه و مشکل آب‌رسانی به این سالن، متناسب با ظرفیت آن کارایی ندارد و همین امر سبب بروز مشکلاتی برای ورزش استان شده است.

 

مدیر‌کل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: استخر سرپوشیده کوهدشت که تاکنون با وضعیتی نامطلوب فعالیت می‌کرد، با کمک 40 میلیون تومانی یک خیر، معایب و مشکلات آن برطرف شده و به حالت استاندارد تبدیل شده است.

 

وی بیان کرد: 23 دستگاه اجرایی کار برنامه‌ریزی برای ورزش و جوانان را در قالب ستاد ساماندهی ورزش و جوانان بر عهده دارند که با این وجود 10 ثمن در زمینه جوانان فعال هستند که هشت برنامه ارائه داده‌اند.

 

عزیزپور‌فرو تصریح کرد: منابع سازمان ورزش و جوانان محدود است و برنامه‌ریزی در این زمینه بر عهده این سازمان به تنهایی نیست و در زمینه آسیب‌شناسی جوانان این سازمان تنها نقش یک دبیرخانه را دارد.

 

وی خاطر‌نشان کرد: سازمان ورزش و جوانان به فروشگاه های ورزشی و رستوران‌ها بدهکار است و با وجود 210 میلیون تومان بدهی با سه فروشگاه ورزشی در خرم‌آباد، مشکلاتی برای ورزش در استان ایجاد شده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: این اداره از لحاظ نیروی انسانی متخصص کمترین نیرو و 117 پست خالی نیروی متخصص را دارد، در حالی که 130 نفر با تحصیلات غیرمرتبط  در این اداره شاغل هستند.

 

وی با اشاره به استخر پلدختر، افزود: استخر پلدختر یکی از پروژه‌هایی است که با گذشت 9 سال از عملیات اجرایی آن، تنها 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، یعنی هر سال دو درصد بیشتر پیشرفت نکرده است که این برای نظام و دولت ما یک امر پسندیده نیست، اما برنامه ما این است که 10ماهه این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات