مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: سفر معنوی ما به مکه بیت المال است یا پاداش ۲۰ میلیونی سپاهانی ها؟ !

حنیف عمران زاده در خصوص دیدار استقلال سپاهان و مسائل مختلف صحبت های زیر را مطرح کرد.

چه طور شد که در دقایق پایانی مساوی کردید؟

همه دیدند که چقدر سرتر از حریف بودیم و درست است که آنها یک گل زدند اما همان زمانی که حریف ما ۱۱ نفره بود بهتر از آنها ظاهر شدیم. موقعیت های بسیار زیادی را از دست دادیم و در نهایت خدا در دقیقه ۹۳ به دل هواداران ما نگاه کرد و گل مساوی را زدیم.

از داوری راضی بودید؟ سپاهانی ها خیلی به این موضوع اعتراض داشتند.

من صحنه اخراج فرشید طالبی را ندیدم اما درست در زاویه مقابل ایمان موسوی قرار داشتم، آن صحنه اگر هم خطا بود اخطار نداشت ولی در مجموع داوری بد نبود و مظفری زاده خوب قضاوت کرد.در یکی دو صحنه از تماشاگران خواستی علیه خلعتبری شعار ندهند.

اتفاقی در گوشه زمین افتاد که مظفری زاده هم آنجا بود، من هم از تماشاگران خواستم که شعار ندهند که خوشبختانه آنها این کار را انجام دادند.

با این تساوی به نظر خودتان قهرمان شدید؟

با قاطعیت نمی توان گفت اما همه چیز دست خودمان است. خدا را شکر که تا به امروز به اما و اگر نکشید ولی جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم که تا دقیقه ۹۷ تیم را تشویق کردند و از آنها می خواهم در خوزستان نیز ورزشگاه را پر کنند و مقابل الریان نیز به ورزشگاه بیایند تا هم قهرمان شویم و هم به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

  دوست صمیمی ات حاتمی هم این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی کند.

حاتمی بازیکن بزرگی است و باید از او حمایت شود. بعضی مواقع برای یک فوتبالیست چنین شرایطی به وجود می آید اما هیچ کس به اندازه قلعه نویی حاتمی را دوست ندارد. من مطمئن هستم او به روزهای خوبش باز می گردد.

صحبتی نداری؟

می خواستم در خصوص انتقاداتی که از سفر استقلال به عربستان شد صحبت کنم. سوال من این است آیا اگر ما ۸۰ نفر را به سفر معنوی برده ایم کار بدی کردیم؟ آیا رفتن به این سفر هزینه بیت المال است و پاداش های ۲۰ میلیونی سپاهانی ها بیت المال نیست؟ تیم ما مشکل پرداخت قراردادهایش را دارد اما تیم های دیگر پاداش های کلان می دهند. اینها را گفتم که به خاطر رفتن سفر حج این همه علیه ما جو درست نکنند. خدا را شکر ما فوتبالیست شده ایم و توانستیم چند بار به مکه برویم. کسانی هستند که به آب و آتش می زنند که به این سفر بروند ولی درسال های پایانی عمرشان این افتخار نصیبشان می شود. امیدوارم بابت سفرهای معنوی و زیارتی دیگر علیه تیمی موضع نگیرند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات