مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: عملیات اجرایی استخر مجموعه فرهنگی ورزشی با اعتباری معادل دو میلیارد تومان از سال 90 آغاز شده که در هفته تعاون به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش لرستان خبر، علی آشتاب عصر امروز در حاشیه بهرهبرداری از طرحهای تعاونی بروجرد در جمع خبرنگاران شهرستان بروجرد اظهار داشت: در پنج ماهه نخست امسال 58 تعاونی با بیش از 14 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در لرستان تشکیل شد.

 

وی تعداد فرصت‌های شغلی ایجاد شده از طریق این تعاونی‌ها را 189 نفر عنوان کرد و افزود: دو تعاونی زاگرس پوش و شرکت تولیدکنندگان و صادرکنندگان شهرستان بروجرد عنوان برتر را از میان تعاونی‌های کشور کسب کردند.

 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این‌که تعاونگران با بهره‌مندی از تسهیلات می‌توانند در رونق اقتصادی مؤثر باشند، بیان کرد: امروز همزمان با آغاز هفته تعاون هفت طرح تعاونی با اعتباری معادل دو میلیارد و 730 مییلون تومان در بروجرد به‌بهره‌برداری رسید.

 

وی از به بهره‌برداری رسیدن استخر مجموعه فرهنگی ورزشی بروجرد خبرداد و تصریح کرد: عملیات اجرایی که این استخر با اعتباری معادل دو میلیارد تومان از سال 90 آغاز شده که در هفته تعاون به بهره‌برداری می‌رسد.

 

آشتاب ضمن تأکید بر این‌که تلاش می‌شود فرهنگ تعاون در لرستان نهادینه شود، خاطرنشان کرد: در راستای تأمین بازاریابی و فروش محصولات تولیدی تعاونگران تعاونی منطقهای با عضویت تعاونگران غرب کشور تشکیل می‌شود.

 

وی افزود: در حوزه تعاون تلاش می‌شود تا در راستای گسترش تعاملات بین بخشی و دستگاهی برای تعاونیها و توانمندسازی شاغلان گام مؤثر برداشته شود.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات