با حضور معاون وزیر کار؛

لرستان خبر: استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد با هدف ارتقای سطح سرانه ورزشی در این شهرستان و با تلاش مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش لرستان خبر، ملک محمد نجفی عصر امروز در آیین بهرهبرداری از استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بروجرد اظهار داشت: استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد با هدف ارتقای سطح سرانه ورزشی در این شهرستان و با تلاش مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری رسیده است.

 

وی افزود: عملیات اجرایی احداث دو استخر دیگر در لرستان آغاز شده و در آینده به بهره‌برداری می‌رسند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: تاکنون در کشور 32 استخر سرپوشیده احداث شده که استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد سی و دومین استخر محسوب می‌شود.

 

وی به توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان اشاره و بیان کرد: وزیر کار با جدیت مشکلات استان لرستان و بروجرد را در زمینه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را پیگیری می‌کند.

 

علی آشتاب، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این مراسم، تصریح کرد: در راستای اجرایی شدن این پروژه بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

 

وی افزود: با توجه به جمعیت 42 هزار نفری کارگران در بروجرد تلاش می‌شود تا در راستای ارتقاء سلامت جامعه کارگری، پروژه‌های ورزشی بیشتری در استان اجرایی شوند.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بهره‌برداری از این استخر سطح رضایتمندی کارگران را افزایش می‌دهد و در نهایت با ارتقای سلامت آن‌ها سبب افزایش بهره‌وری کاری آن‌ها می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: این پروزه با داشتن مساحت دو هزار و 50 مترمربعی دارای سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، آب سرد و استخر کودکان است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات