مدیر عامل، هیأت مدیره و معاونین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.

طبق هماهنگی های انجام شده، مدیر عامل، هیأت مدیره و معاونین باشگاه پرسپولیس ساعت ۱۱ صبح امروز در نشستی که ۹۰ دقیقه به طول انجامید با دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجمع باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست صمیمانه ابتدا محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از فعالیت های انجام شده در یک سال اخیر را ارائه کرده و نظرات خود را مطرح کرد.

در ادامه این نشست محمد حسین نژاد فلاح عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران نیز درباره ورزش کشور و اقدامات انجام شده در باشگاه پرسپولیس مطالبی را بیان کرد.
نژاد فلاح تاکید کرد که با اقدامات انجام شده طی یک سال اخیر، پرسپولیس پس از سال ها از یک تیم تبدیل به یک باشگاه شده است. پس از آن دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در باشگاه پرسپولیس، نظرات، دیدگاه ها و رهنمودهای خود را اعلام داشت و بر نقش آفرینی پرسپولیس به عنوان یک باشگاه پرطرفدار و مردمی در ورزش همگانی - قهرمانی تاکید کرد.

بهروز منتقمی، محمود سالارکیا، امید پورحسن و الله وردی، قائم مقام، معاون حقوقی، ورزشی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس، سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال، حمید استیلی مدیر عامل شرکت پیشکسوتان و رئیس شورای آکادمی، تفرشی و رهبر مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صدرا سیستم پاسارگاد (اسپانسر باشگاه پرسپولیس) ، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه و شهابی مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست حضور داشتند.
خصوصی سازی پرسپولیس، توسعه فعالیت های باشگاه با افتتاح آکادمی، دایر کردن نمایندگی و مدارس فوتبال در سراسر کشور، راه اندازی و فعالیت بیش از ۱۱ تیم غیر فوتبالی پرسپولیس در مسابقات کشوری، تیم های پایه و تیم فوتبال بزرگسالان و بویژه امور مربوط به هواداران، اقدامات فرهنگی، تاسیس دانشگاه علمی و کاربردی و… از جمله موارد مطرح شده در این دیدار بود.
محمد رویانیان پس از پایان جلسه عمومی، دقایقی نیز نشست جداگانه ای با وزیر ورزش و جوانان داشت و درباره مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس با وی گفتگو کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات