در اعتراض به اشتباهات داوری

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد به علت اشتباهات فاحش داوری استعفا داد.

به گزارش لرستان خبر، علی نیکبخت با اعلام خبر استعفایش از سرمربیگری خیبر خرم‌آباد اظهار داشت: در جریان مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، داوران به‌راحتی از حق تیم خیبر چشم‌پوشی می‌کنند. در ورزش ایران ثابت شده هر تیمی مظلوم و فقیر است بیشتر آسیب می‌بینید.

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد با اشاره به این که در طول 6 هفته مسابقات لیگ یک تیم خیبر در 4 بازی به علت اشتباهات داوری متضرر شده است، افزود: در بازی با فولاد یزد در هفته اول پنالتی ناحق به سود تیم میزبان از جانب داور اعلام شد. در هفته دوم مقابل پارس جنوبی، داور به اشتباه گل سالم خیبر را آفساید اعلام کرد.

نیکبخت با اعلام این که در بازی با اکسین البرز هم گل کاملاً سالم خیبر دیده نشد، افزود: بازی با آلومینیم اراک یک پنالتی برای خیبر سوخت و داور به‌ سادگی از کنارش گذشت. اوج ناداوری‌ها علیه خیبر در بازی مقابل راه‌آهن اتفاق افتاد که طی آن همگان شاهد بودند که داور به‌راحتی خیبر را قربانی کرد.

سرمربی خیبر با اشاره به این که در جریان بازی با راه‌آهن که پنجشنبه هجدهم شهریور ماه در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به قضاوت «علی صفایی» برگزار شد، ادامه داد: همه شاهد مظلومیت تیم ما در این بازی بودند و تا زمانی که این شرایط در داوری لیگ یک وجود دارد، ترجیح می‌دهم خانه‌نشین شوم و مربیگری نکنم چون اگر آسیب جسمی هم ببینم کسی پاسخگو نخواهد بود. همه دیدید که داوران چه بلایی بر سر تیم ما آورده‌اند و لذا در اعتراض به داوری‌ها از فوتبال خداحافظی می‌کنم و این ورزش را نمی‌خواهم.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات