دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک کشتی فرنگی گفت: حرف های زیادی درباره عملکرد فرنگی کاران در مسابقات قهرمانی آسیا برای گفتن دارم.

حمید سوریان درباره حضورش در انتخابات شورای شهر گفت: به عنوان یک جوان ایرانی آمده ام که خدمت کنم. با توجه به اینکه ورزش یکی از مسائل کلان کشور است می توانم در این زمینه به شهروندان کمک کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضورش در انتخابات شورای شهر به منزله پایان دوران قهرمانی است گفت: نه چنین چیزی درست نیست، حالا حالاها ادامه می دهم و فعلاً قصد کناره گیری ندارم.

دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک درباره عملکرد فرنگی کاران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: فعلاً نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم، اما حرف های زیادی برای گفتن دارم.

سوریان درباره اینکه آیا بنا قصد بازگشت ندارد عنوان کرد: فعلاً به حضور در انتخابات شورای شهر فکر می کنم، اما به زودی درباره خیلی از این مسائل صحبت خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که در کدام لیست قرار دارد گفت: آنقدر شناخته شده هستم که نیازی به فهرست و ائتلاف نداشته باشم، اما بعید نیست برای حضور در لیست های دیگر به توافق برسم.

سوریان در خصوص اینکه گفته می شود قرار است ائتلافی از ورزشکاران برای حضور در انتخابات شورای شهر تشکیل شود گفت: چنین موضوعی درست نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات