خسرو حیدری بازیکن ملی پوش استقلال در اکثر بازی های این فصل حضور داشت.

او که بازیکن مورد علاقه امیر قلعه نویی است، استقلال را شایسته قهرمانی در لیگ برتر می داند هر چند که معتقد است این تیم برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شود.

حیدری در مورد اینکه آیا باید قهرمانی استقلال را تبریک گفت می گوید: « اتفاق خوبی در رشت افتاد و داماش با این که ۱۰ نفره بود توانست سپاهان را ببرد. داماش با این برد خودش را از خطر سقوط نجات داد و شکست سپاهان هم به نفع ما شد. ما باید از داماش تشکر کنیم. هر چند که در بازی قبلی مان مقابل سپاهان کاملا مستحق برد بودیم و تساوی عادلانه نبود. به هر حال این خواست خدا بود که در دقیقه ۹۳ آن شکست را جبران کنیم ولی قبل از آن موقعیت های زیادی را از دست دادیم. «

او در پاسخ به این سوال که آیا می توان گفت استقلال قهرمان شده است تاکید می کند: « هنوز قهرمانی ما قطعی نیست و باید تلاش کنیم. ما از ۲ بازی ۳ امتیاز می خواهیم و امیدوارم در اهواز به پیروزی برسیم تا قهرمانی را جشن بگیریم. فعلا که چیزی قطعی نیست و باید برای رسیدن به خواسته مان تا آخرین لحظه تلاش کنیم. ما لیاقت قهرمانی داریم. این درست است که هر تیمی نوسان دارد ولی ما شایسته قهرمانی هستیم و امیدوارم در نهایت به این عنوان برسیم. »

حیدری در پاسخ به این سوال که فکر می کنی این تیم پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد می گوید: « قهرمانی در آسیا راحت نیست و اگر به مراحل بالاتر برویم باید با تیم های شرقی روبه رو شویم. استقلال باید برای موفقیت در آسیا از این قوی تر باشد و نمی توان با یک تیم معمولی به قهرمانی رسید. البته من معتقدم اگر از این گروه صعود کنیم و بازی اول حذفی را هم ببریم، می توانیم تا مراحل پایانی بالا برویم. »

وقتی بازیکنی در تیم قلعه نویی خوب بازی نمی کند، این مربی به طور موقت آن بازیکن را اخراج می کند. حیدری در پاسخ به این سوال که آیا قبول داری این شیوه در هیچ جای دنیا دیده نمی شود می گوید: « من نمی توانم در این مورد صحبت کنم چون فقط یک بازیکن هستم. البته امیرخان اگر بخواهد تصمیمی هم بگیرد آن تصمیم به نفع باشگاه و آن بازیکن است. قلعه نویی با کسی پدرکشتگی ندارد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات