سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز با بیان اینکه در کمیته فوتسال کمبودهایی وجود دارد که باعث درجا زدن ما در این رشته شده است، گفت: مربیان تیم ملی نباید در باشگاه ها کار کنند چون در سال های گذشته این مسئله باعث شده بود تا از تیم ملی سوء استفاده شود.

سیدمهدی ابطحی، با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست های کمیته فوتسال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال خلاءها و کمبودهایی هست که نمی گذارد فوتسال ما پیشرفت کند. به عنوان مثال در تمام کشورهای دنیا در فوتسال دپارتمان فنی وجود دارد که درباره عملکرد تیم ملی، انتخاب سرمربی و برنامه ریزی ها تصمیم می گیرد.

وی افزود: در این دپارتمان افرادی حضور دارند که واجد شرایط هستند و در کارشان تخصص دارند ولی در ایران این رابطه است که نفرات را انتخاب می کند و باعث حفظ آنها می شود. با این وضعیت، ما در فوتسال درجا می زنیم و جلو نمی رویم.

سرمربی تیم فوتسال حفاری از ارسال نامه ای به سه کمیته فدراسیون فوتبال خبر داد و تاکید کرد: تمام اتفاقات سال گذشته فوتسال را یادداشت کردم و چند هفته پیش به همراه پیشنهاداتم برای اصلاح برخی مقررات به کمیته های فوتسال، انضباطی و داوران ارسال کردم. این نامه هنوز دست این کمیته ها نرسیده چون ابتدا باید علی کفاشیان و بعد از آن مهدی محمد نبی آنرا بررسی کند. در صورتی که آنها این مسائل را به سه کمیته مورد نظر ابلاغ نکنند، مستقیم این نامه ها را به دستشان می رسانم.

" مخالف حضور همزمان مربیان تیم ملی در باشگاه ها هستم" . ابطحی با بیان این مطلب، یادآور شد: یکی از مواردی که به کمیته فوتسال تذکر دادم این است که مربیان تیم ملی نباید در باشگاه ها فعالیت کنند چون در سال های گذشته بودند کسانی که از این موضوع سوء استفاده کردند. این مسئله باعث شد ملاک دعوت بازیکنان به تیم ملی فنی نباشد و در نهایت تیم ملی متضرر شود.

وی ادامه داد: البته به این نکته هم واقف هستم که کمیته فوتسال نمی تواند پولی که مربیان در باشگاه ها می گیرند، در تیم ملی به آنها بدهد. به این ترتیب این کمیته باید نظارت خاصی روی مربیان و دعوت بازیکنان به تیم ملی داشته باشد تا جلوی هرگونه شائبه را بگیرد.

سرمربی تیم فوتسال حفاری در پایان در خصوص برنامه اش برای فصل آینده لیگ برتر فوتسال، گفت: احتمال ادامه فعالیتم در حفاری زیاد است. حفاری محیط خوبی دارد و مسئولانش با تفکرات و برنامه های ما همراه بوده اند. البته بعد از بررسی کلی شرایط در این خصوص تصمیم می گیرم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات