در حالی که رقابتهای کشتی جام کودک به دلیل عدم استقبال تیم های خارجی به صورت داخلی برگزار می شود، هنوز تکلیف محل برگزاری و میزبان این مسابقات هم مشخص نیست.

بعد از اینکه قرار شد رقابتهای بین المللی کشتی نوجوانان جام کودک برای دومین سال پیاپی به دلیل عدم استقبال تیم های خارجی به ناچار بصورت داخلی برگزار شود، ابهام در محل برگزاری این مسابقات نیز به دغدغه دیگری تبدیل شده است.

میزبان این رقابتها در حالی هنوز مشخص نشده که پیکارهای جام کودک به عنوان مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیم نوجوانان ایران از اهمیت ویژه ای برای کارد فنی برخوردار است.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار بود این رقابتها طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در منطقه تجاری ارس برگزار شود، اما در حالی که فرصت زیادی به برگزاری این مسابقات باقی نمانده، هنوز خبر دقیقی از تائید میزبانی توسط اهالی ورزش ارس نیست!

مجید جهاندیده مربی ارشد تیم کشتی فرنگی نوجوانان در گفت وگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر گفت: چند روزی است با حضور در منطقه تجاری ارس در حال مذاکره با مسئولان این منطقه برای میزبانی این رقابتها هستم، ولی هنوز تکلیف محل میزبانی مسابقات مشخص نیست.

وی خاطرنشان کرد: کادر فنی تیم نوجوانان باید متمرکز به مسائل فنی باشد، اما متاسفانه در این شرایط ما باید پیگیر این مسائل باشیم، در حالی که در سال گذشته چنین شرایطی حاکم نبود و ما تنها مشغول اقدامات فنی و آماده سازی تیم بودیم.

جهاندیده در پایان گفت: از مسئولان از جمله دبیرجدید فدراسیون انتظار داریم مسائل این چنینی را پیگیری کنند تا تکلیف محل برگزاری مسابقات ما در کمتر از چهار روز به آغاز این رقابتها مشخص شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات