همزمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت رخ داد/

لرستان خبر: در ششمین روز از اجرای طرح تحول نظام سلامت درمانگاه تخصصی اطفال و نوزادان در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد با حضور رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی افتتاح شد.

به گزارش لرستان خبر از خر م آباد، در ششمین روز از اجرای طرح تحول نظام سلامت درمانگاه تخصصی اطفال و نوزادان در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد امروز با حضور رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی افتتاح شد.

کورش ساکی در این مراسم که امروز برگزار شد اظهار کرد: درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی اطفال و نوزادان برای استفاده متخصصان 11 رشته تخصصی و فوق تخصصی از جمله قلب اطفال، خون و انکولوژی اطفال، نوزادان و عفونی، کار مهمی است که در یک هفته با تغییر فضای فیزیکی در بیمارستان جدیدالاحداث شهید رحیمی ایجاد شده که با راه اندازی این درمانگاه ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی اطفال و نوزادان با کیفیتی بسیار مطلوب و در فضایی استاندارد ارائه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: در طراحی جدید درمانگاه اطفال و نوزادان امکانات مناسبی تعبیه شده و متخصصین می توانند همزمان در 11 کلینیک مجزا اقدامات به معاینه و درمان بیماران اطفال و

وی افزود: با راه اندازی این درمانگاه تحول مهمی در ارائه  خدمات درمانی برای بیماران و خدمات آموزشی برای دانشجویان فراهم شده است.

پیش از این خدمات درمانی اطفال و نوزادان بواسطه کمبود شدید فضای فیزیکی در درمانگاهی غیر استاندارد ارائه می شد که که نارضایتی های فراوانی ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات