رئیس پلی‌کلینیک آیت‌الله بروجردی خبردا

لرستان خبر: رئیس پلی‌کلینیک آیت‌الله بروجردی گفت: در سالی که گذشت بیش از 176 هزار نسخه در داروخانه پلی کلینیک حضرت آیت الله بروجردی پیچیده شده و به صورت رایگان در اختیار بیمه شدگان قرار گرفته است.

لرستان خبر، افشین موسوی ظهر امروز در حاشیه دیدار رئیس و کارکنان سازمان تامین اجتماعی بروجرد با امام جمعه این شهرستان در جمع خبرنگاران گفت: در سال گذشته مجموع ارزش ریالی خدمات ارائه شده، در این مرکز بالغ بر 21 میلیارد و 677 میلیون ریال بوده است.

 

وی افزود: در سال گذشته بیش از 218 هزار بیمار توسط پزشکان عمومی و متخصص این مرکز درمانی ویزیت شده‌اند.

 

وی سهم پزشکان عمومی را معاینه 201 هزار بیمار و سهم مراجعه به پزشکان متخصص این مرکز را 16 هزار و 873 بیمار عنوان کرد.

 

رئیس پلی کلینیک حضرت آیت الله بروجردی بیان داشت: همچنین در سالی که گذشت به 3 هزار و 393 نفر در واحد دندان پزشکی این پلی کلینیک بیش از 4 هزار و 500 مورد خدمات دندان پزشکی ارائه شده است.

 

موسوی اضافه کرد: آمار مراجعان به واحد آزمایشگاه این مرکز بیش از 10 هزار و 500 بیمار بوده و یک هزار و 348 نفر نیز از خدمات رادیولوژی این مرکز درمانی استفاده کرده‌اند.

 

موسوی گفت: در سال 92 در مقایسه با سال پیش از آن در بخش پیش بینی و تخصصی به ترتیب شاهد رشد 5 و 12 درصدی بودیم.

 

رئیس پلی کلینیک حضرت آیت الله بروجردی افزود: به نظر می رسد، هر میزان اختلاف قیمت داروها و ویزیت پزشکان بیشتر شود، مراجعه به بخش‌های درمانگاهی بیمارستان‌ها نیز بیشتر می‌شود.

 

موسوی با اشاره به همکاری نکردن بخش خصوصی با مراکز درمانی، اضافه کرد: بر این اساس می‌کوشیم، نیروهای متخصص و کارآمد خود را حفظ کرده و از تمام توان و ظرفیت برای پاسخگویی به مراجعان استفاده می‌کنیم.

 

وی در ادامه عنوان کرد: در سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میزان مراجعات به این مرکز درمانی افزایش یافته و به 51 هزار نفر رسیده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات