رییس بسیج جامعه پزشکی لرستان خبرداد

لرستان خبر: رییس بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: برنامه های بسیج جامعه پزشکی بصورت دوره ای در مناطق محروم استان لرستان برگزار می شود که در این نوبت بیش از یکهزار نفر از اهالی منطقه محروم چم پلک و شاهیوند دوره چگنی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان به صورت رایگان ویزیت شدند.

لرستان خبر، نبی الله شمس بیرانوند روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به جمعیت بیش از 9 هزار نفری این منطقه افزود: پس از غربالگری توسط تیم های پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دوره چگنی یکهزار نفر از افرادی که نیاز به درمان تخصصی داشتند توسط گروه متخصصان، ویزیت و جهت ادامه درمان به شهرستان خرم آباد معرفی شدند.
 

وی اظهار داشت: علاوه بر تیم متخصصان سه پزشک عمومی، دو پرستار،سه ماما و پنج کارشناس پیراپزشکی این تیم را برای درمان مردم این مناطق همراهی کردند.
 

شمس بیرانوند گفت: برنامه های بسیج جامعه پزشکی بصورت دوره ای در مناطق محروم استان لرستان برگزار می شود که در این نوبت ، بیماران روستاهای ولدکش، چناران، خاطره، کله هو، چم خوشه و درمره منطقه شاهیوند توسط اکیپ های متخصصین قلب و عروق، عفونی، مسمومیت ها، زنان و زایمان، مامایی و دندانپزشکی ویزیت شدند.
 

وی با تاکید بر تقویت حرکت های فرهنگی و توجه به مردم مناطق محروم لرستان افزود: همچنین 200 پرس غذا جهت افطار توسط کانون بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی شهرستان خرم آباد دراین منطقه توزیع شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات