امروز /

لرستان خبر: امروز مجهزترین زایشگاه استان لرستان در کوهدشت با حضور امام جمعه کوهدشت، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کوهدشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، به بهره برداری رسید.

لرستان خبر، کوروش ساکی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت، بسیار فرسوده و قدیمی است و دیگر جواب گوی نیاز این شهرستان نیست.

 

وی در مورد برنامه دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای برطرف کردن این مشکل افزود: دانشگاه علوم پزشکی در حال تلاش و برنامه‌ریزی برای طراحی و ساخت یک بیمارستان 160 تخت خوابی جدید در شهرستان کوهدشت است.
 

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت نیز اظهار کرد: شهرستان کوهدشت از کمبود تخت بیمارستانی و پزشک متخصص به شدت رنج می برد و از مقام های مسئول تقاضا داریم که شهرستان کوهدشت را به امکانات پزشکی روز مجهز کنند.

 

وی افزود: شهرستان کوهدشت بسیار گسترده است و شهرستان رومشکان نیز در همسایگی آن قرار دارد و باید بیمارستان دوم در این شهرستان راه اندازی شود.

 

امام جمعه شهرستان کوهدشت با بیان اینکه بهبود ارائه خدمات دولت به مردم کارنامه ای مثبت برای نظام است، افزود: اقداماتی که دولت کنونی در راستای خدمت در حوزه سلامت انجام داده، چشم گیر و جای تقدیر فراوان دارد.


بعد از خاتمه جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت مجهزترین زایشگاه استان لرستان در این شهرستان با حضور امام جمعه کوهدشت، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کوهدشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان،  به بهره برداری رسید.


این زایشگاه دارای 28 تخت و در زمینی به مساحت 700 متر مربع احداث شده و 12 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز آن هزینه شده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات