رئیس اداره بیمه سلامت بروجرد:

لرستان خبر:رئیس اداره بیمه سلامت بروجرد گفت: حجم بالای مراجعه بیماران و ظرفیت محدود فضای درمانی بیمارستان‌ها سبب شده تا بیماران در راهروها بستری شوند.

به گزارش لرستان خبر، احمدعلی پناهی عصر امروز در جلسه شورای رفاه اجتماعی این شهرستان اظهار داشت: با وجود اینکه افراد زیادی در بروجرد دفترچه درمانی بیمه سلامت دریافت کرده‌اند، باز هم ثبت نام از افراد فاقد بیمه درمانی در بیمه سلامت ثبت نام می‌شود.

 

وی افزود: با توجه به اینکه افراد به دنبال دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام به پیگیری بیماری‌های خود کرده اند، حجم مراجعات در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها افزایش پیدا کرده است.

 

رئیس اداره بیمه سلامت بروجرد عنوان کرد: حجم بالای مراجعه بیماران و ظرفیت محدود فضای درمانی بیمارستان‌ها سبب شده تا بیماران در راهروها بستری شوند.

 

وی تصریح کرد: با وجود وضعیت حاضر، برخی بیماران برای بستری و درمان از شهرستان‌های مجاور به بروجرد مراجعه می کنند که این امر خود وضعیت به وجود آمده را تشدید می کند.

 

پناهی ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اقدام عاجل برای رفع این مشکل، بیان کرد: تسریع در ساخت و بهره‌برداری از بیمارستان آیت‌الله بروجردی ضروری است، چرا‌که می‌تواند در رفع مشکل حوزه درمان در بروجرد مؤثر باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر انجام عمل بار قلب در بروجرد، بخشهای آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی فعال شدند که این امر سبب شده که از اعزام بیمار به شهرهای دیگر جلوگیری شده بلکه از شهرهای دیگر بیمار به مراکز درمانی بروجرد ارجاع داده شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات