با حضور وزیر بهداشت/

لرستان خبر: ظهر امروز همزمان با نخستین روز هفته دولت و با حضور وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان بزرگترین کلینیک دندانپزشکی غرب کشور در بروجرد افتتاح شد.

به گزارش لرستان خبر، ظهر امروز همزمان با نخستین روز هفته دولت و با حضور وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان بزرگترین کلینیک دندانپزشکی غرب کشور در بروجرد افتتاح شد.

 

احمد سیف، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای احداث این کلینیک 18 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

 

وی مساحت زیربنای این کلینیک را شش هزار و 700 مترمربع عنوان کرد و افزود: از میزان اعتبار تخصیص یافته برای عملیاتی شدن پروژه کلینیک دندانپزشکی، 10 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای احداث بنا و هفت میلیارد و 500 میلیون تومان برای تجهیزات آن هزینه شده است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد تصریح کرد: پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی، جراحی، ترمیم، اندو، اطفال، پری اپیکال و سیستم CAD-CAM، تشخیص، لیزر و رادیولوژی فک و صورت با دستگاههای CBCT ، OPG بخش‌های طراحی شده برای این کلینیک هستند.

 

وی با اشاره به ظرفیت 220 یونیتی این کلینیک، بیان کرد: کلینیک دندانپزشکی بروجرد مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات دندانپزشکی است.

 

سیف خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد همزمان با نخستین روز از هفته دولت 50 هزار مترمربع مربوط به طرح‌های عمرانی خود را شامل فضاهای درمانی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و درمانی به بهره‌برداری رسانده است.

 

وی عنوان کرد: بزرگترین کلینیک دندانپزشکی غرب کشور در ساختمان معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد واقع در میدان مدرس احداث شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات