گزارش

با استمرار آتش سوزی ها در شهرستان کوهدشت، داغ بلوطستان و نیروهای مردمی برای خاکسترنشینی جنگل ها در مردادماه تازه شده و دهقان کهنسالی در حین مهار آتش سوزی مراتع بر اثر شدت جراحات سوختگی ناشی از مهار آتش از دنیا رفت.

به گزارش لرستان خبر، جنگل های استان لرستان در سال های اخیر در آتش می سوزد. جنگل هایی که سال گذشته، بخش وسیعی از آن در هفت کیلومتری کوهدشت لرستان از بین رفت تا انبار غله لرستان این بار نظاره گر سوختن بلوطستانی باشد که تنها سرمایه ی این شهرستان است.

استمرار آتش سوزی ها در لرستان، خسارات بیشماری را به این استان وارد کرده؛ به طوری که حتا لاک پشت ها و کبک ها هم در امان نبوده و در آتش پرواز کردند.

در استمرار آتش سوزی جنگل ها در لرستان، در مرداد ماه سال جاری در بخش طرهان شهرستان کوهدشت، دهقان کهنسالی از اهالی روستا در حین اطفاء حریق مراتع، دچار سوختگی بالای 80 درصد شده و به بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت و در نهایت به بیمارستان عشایر خرم آباد اعزام می شود.

رشید نامداری گراوند، پس از اعزام به خرم آباد در بخشICU بیمارستان بستری شده، اما به دلیل سوختگی عمیق، ضریب هوشیاری پایین آمده و این فرد به حالت کما رفته و در نهایت بر اثر شدت جراحات سوختگی، در مردادماه سال جاری فوت می کند. /آسوبان

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ولایت عشق

    خداوند روح این عزیز سفر کرده را قرین رحمت خویش عنایت بفرماید و صبری جزیل به بازماندگان وی و عرضه بیشتری به مسئولین ما عنایت فرماید

نظرات