کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه های امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای ضمن اعلام موجودیت تاکید کرد: این کمیته سعی می کند به دفاع از اندیشه و خط و راه نورانی آن عزیز سفر کرده همت گمارد.

به گزارش افکارنیوز، کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه های امام خمینی (ره) با صدور اطلاعیه ای اعلام موجودیت کرد.

در اطلاعیه کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه های امام خمینی (ره) آمده است:

بی شک عظیم ترین شخصیت تاریخ معاصر که نقش عمیقی در تحولات پس از خود داشت امام خمینی (ره) بود، اما پس از ایشان عده ای با نام امام به دنبال تحریف اندیشه و مسیر ایشان یا به دنبال توجیه اغراض سیاسی خود به وسیله نام امام در آمدند. در این میان متاسفانه منسوبان امام خمینی (ره) نیز در خانواده به جای پاسداری از آرمان ها و بیت امام، ملجأ طرد شدگان ملت و منحرفان شدند.

مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) نیز در اختیار جریانات سیاسی تندرو منحرف از اسلام ناب محمدی (ص) درآمد تا خط امام در دامان ملت عزیز و در اندیشه و قلب های فرزندان روح الله خمینی (ره) راه خود را بپیماید.

اکنون با توجه به مسائل اخیر که برخی بازماندگان اقدام به تسریع در تحریف اندیشه های امام کرده اند و از طرف دیگر عده ای از سیاسیون با حمایت مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اقدام به نشر خاطرات مجعول و غیرمستند از ایشان می کنند کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه های امام خمینی (ره) سعی می کند تا به دفاع از اندیشه و خط و راه نورانی آن عزیز سفر کرده همت بگمارد.

در روزهای آینده اعضای شورای مرکزی کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه های امام خمینی (ره) و مسئولان استانی آن به همراه برنامه های آینده خدمت ملت عزیز ایران اعلام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات