سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد باشگاه برای جذب مکانی با باشگاه نفت وارد مذاکره خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین ابن قاسم در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه فولاد قصد جذب سوشا مکانی را دارد، اظهار داشت: بازی های نیم فصل ما تمام شده و به دنبال تقویت تیم هستیم. البته هنوز آقای فرکی به باشگاه لیست نداده و باید بعد از درخواست کتبی مذاکرات را آغاز کنیم.

وی افزود: آقای فرکی برای نیم فصل دوم و حضور در لیگ قهرمانان آسیا به یک دروازه بان با تجربه و مطمئن نیاز دارد و سوشا مکانی هم در لیستش است. باشگاه فولاد برای جذب او با باشگاه نفت وارد مذاکره و به احتمال زیاد او در نیم فصل به جمع بازیکنان فولاد اضافه خواهد شد.

سرپرست فولاد در خصوص بازیکنان دیگری که احتمال حضورشان در این تیم است گفت: به احتمال زیاد ۲،۳ بازیکن هم در خط دفاعی جذب خواهیم کرد اما باید ابتدا با باشگاه ها وارد مذاکره شویم و بعد در این باره تصمیم گیری کنیم.

ابن قاسم درباره صحبت های بختیار رحمانی مبنی بر جدایی اش خاطرنشان کرد: بختیار بعد از اینکه در بازی با گسترش فولاد مساوی کردیم از شعارهای هواداران و اتفاقاتی که افتاد ناراحت بود و گفت که قصد جدایی دارد، اما او کاپیتان تیم ما و ثمره باشگاه فولاد است و تا آخر فصل از فولاد جدا نمی شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات