نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تدبیر و مخالفت مقام معظم رهبری در این ائتلاف باعث شد ایران اسلامی دوباره در دنیا سربلند بیرون بیاید و آمریکا را در دنیا تضعیف کند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام سید‌ احمد میرعمادی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان لرستان که با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خرم‌آباد برگزار شد با تقدیر و تشکر از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی، رسانه‌ها و اقشار مختلف مردم استان لرستان در مراسم ختم والده خود گفت: اخلاق‌مداری در جامعه باعث حل بسیاری از مشکلات می‌شود.

 

وی ضمن شکر‌گذاری به درگاه خدای متعال به خاطر عمل جراحی موفقیت‌آمیز رهبر معظم انقلاب گفت: این مسئله برای ما تلخ بود اما در واقع یک آزمونی بود که مردم بار دیگر با برگزاری دعا، نماز شکر، نذر و غیره برای سلامتی مقام معظم رهبری، از این آزمون با سربلندی بیرون آمدند.

 

امام جمعه خرم‌آباد یادآور شد: در حقیقت مردم عزیز ما عشق و ارادت به ساحت رهبری اعلام کردند و مردم دیار لرستان مراسم‌های متعددی برای سلامتی مقام عظمای ولایت برگزار کردند که در عیادت از ایشان این را به مقام معظم رهبری اعلام و ایشان از مردم این دیار تقدیر و تشکر کردند.

 

حجت‌الاسلام میرعمادی یادآور شد: نعمت وجود رهبری حکیم، عادل، شجاع و دور‌اندیش در راس نظام برای ما نمایان شد و در حقیقت نعمت رهبری تضمین‌کننده تداوم نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی گفت: نعمت رهبری مایه افتخار و سربلندی ملت ایران است و وجود ایشان بزرگترین پشتوانه برای مسئولان نظام است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز برای همه روشن شده که ولایت فقیه ستون خیمه نظام جمهوری اسلامی ایران است و رهبری آگاه و دور‌اندیش نعمت بزرگی است که خدای متعال به نظام جمهوری اسلامی ایران داده است.

 

امام جمعه خرم‌آباد عنوان داشت: مقام معظم رهبری در نخستین مصاحبه بعد از عمل جراحی خود یک دریایی از مطالب و پشت پرده‌های جنایات آمریکا را برای مردم بیان فرمودند.

 

حجت‌الاسلام میرعمادی افزود: سخنان و تحلیل‌های مقام معظم رهبری آن رفتار منافقانه و دورویی آمریکایی‌ها را برای مردم در ائتلاف ضد داعش افشا کرد.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری در این مصاحبه فرمودند؛ که آمریکایی‌ها چندین بار از ایران دعوت کردند که در این ائتلاف شرکت کنند اما ما نپذیرفته‌‌ایم و آنها می‌خواستند این را به نفع خود بیان کنند.

 

امام جمعه خرم‌آباد گفت: در مصاحبه مقام معظم رهبری نکاتی توسط ایشان بیان شد که یکی از این نکات این بود آنچه که در عراق کمر داعش را شکست حضور مردم و ارتش عراق با حمایت ایران اسلامی بوده است نه آمریکایی‌ها، زیرا اگر جلوی داعش گرفته نمی‌شد آمریکایی‌ها از آنها حمایت می‌کردند اما وقتی دیدند که جلوی آنها گرفته شده به دنبال ائتلاف افتادند.

 

وی افزود: نکته دوم سخنان مقام معظم رهبری این بود که آمریکایی‌ها دنبال واسطه‌گری بودند و درخواست کردند و اول به سراغ ایران آمده بودند تا در این ائتلاف شرکت کند اما دست رد به سینه آنها زده شد و آنها بعد از آن تصمیم گرفتند که اعلام کنند ایران نباید در این ائتلاف باشد.

 

میرعمادی گفت: چرا ایران با آمریکا در مبارزه با داعش همکاری نکرده مقام معظم رهبری در این خصوص دو مطلب مهم و اساسی را اعلام کردند که یکی اینکه آمریکایی‌ها نیت‌شان خراب و عمل‌شان در این ائتلاف آلوده است و اینکه نیت آمریکا در این ائتلاف بین‌المللی ضد داعش باقی ماندن در عراق و حاضر شدن در منطقه است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: یکی دیگر از اهداف امریکایی‌ها در این ائتلاف جلوگیری از شکست آمریکا توسط داعش در سوریه و عراق است به خاطر اینکه داعش امروز در عراق و سوریه شکست خورده و آمریکایی‌ها می‌خواهند این ائتلاف را به صورت نمایشی برگزار کنند.

 

امام جمعه خرم‌آباد افزود: امروز آمریکایی‌ها متوجه شدند که نقش ایران در مبارزه با تروریسم در عراق و سوریه جدی و پر رنگ است و آنها می‌خواهند با این ائتلاف نقش ایران در مبارزه با تروریسم را کم‌رنگ کنند اما با اهداف پلید و عمل آلوده‌ای که دارند هرگز به این مهم دست نمی‌یابند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات