سرکلانتر سوم پایتخت از دستگیری سارقان حرفه ای منزل که به شیوه تخریب وارد منازل می شدند، خبر داد.

سرهنگ شهریار بسطام در تشریح جزئیات این پرونده، با بیان اینکه در ساعت ۱۰ صبح اواخر تیرماه امسال ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع سرقت از منزل مطلع شدند، گفت: ماموران کلانتری و افسر گشت موتورسوار ۱۱۰ به محل اعلامی واقع در خیابان بهار شمالی، اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بررسی های اولیه نشان داد که همسایه کناری از وجود سارقان در پشت بام منزل باخبر شده، گفت: به همین دلیل و با حضور صاحب خانه که « داریوش» نام داشت، ماموران به داخل منزل مراجعه و در طبقه سوم این خانه مشاهده کردند که سارقان با تخریب شیشه تراس منزل وارد شده و قصد متواری شدن داشتند که ماموران با استفاده از فنون رزمی و دفاع شخصی و همچنین بکارگیری اسپری اشک آور از فرار آنها جلوگیری کردند.

سرکلانتر سوم پایتخت با بیان اینکه ماموران پس از دستگیری متهمان دریافتند که متهم ردیف اول این پرونده که « امیرحسین» ۳۲ ساله است به دلیل تخریب شیشه از ناحیه دست چپ مجروح و خونریزی شدید دارد، گفت: اقدامات اولیه در مورد این فرد مصدوم، انجام و وی تحت الحفظ به اورژانس تهران منتقل شد.

بسطام با بیان اینکه متهم ردیف دوم این پرونده به نام « جعفر» ۳۳ ساله نیز دستگیر شد، گفت: در بررسی ها مشخص شد که سارقان دستگیرشده تحت تعقیب ماموران پایگاه سوم آگاهی تهران نیز هستند و پرونده ای در این رابطه از سوی زنی به نام « نسرین» درباره سرقت منزلش در دو نوبت ثبت شده است.

وی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد که این دو تن از سارقان حرفه ای منزل در پایتخت هستند، گفت: با هماهنگی مقام قضایی، متهمان در اختیار کارآگاهان مبارزه با سرقت منزل آگاهی تهران قرار گرفتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات