پرونده مرگ مرموز زن جوان با صدور کیفرخواست برای همسرش به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

به گزارش افکارنیوز ، هفدهم آبان ماه سال ۸۹ مرگ مشکوک زن جوانی به ماموران کلانتری ۱۳۶ فرجام اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران تجسس کلانتری در خانه این زن در خیابان هنگام حاضر شده و با جسد او در حالیکه یک کیسه پلاستیکی بر روی سرش کشیده شده بود و شال به دور گردنش گره خورده بود روبرو شدند.

همسر این زن در جریان بررسی ها گفت: ساعت ۷: ۳۰ صبح به محل کارم رفتم. ساعت ۲: ۳۰ عصر پسرم با من تماس گرفت و گفت حال مادرش خوب نیست. سریع خود را به خانه رسانده و با جسد همسرم در حالیکه خودکشی کرده بود، روبرو شدم.

پسر این زوج نیز در تحقیقات گفت: بر روی جسد مادرم نامه ای قرار داشت که در آن وصیت خود را نوشته بود اما حالا این نامه ناپدید شده است.

با توجه به مشکوک بودن صحنه جرم، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

ماموران در جریان تجسس های خود متوجه شدند برخلاف ادعاهای همسر این زن که گفته بود از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ در محل کارش بوده است ساعت ۱۰: ۵۰ صبح او در فاصله ۳۰۰ متری خانه اش قرار داشته است. همچنین تحقیقات حکایت از اختلاف شدید این زوج داشت به طوری که آنها مدام با یکدیگر درگیر می شدند از سوی دیگر وجود یک وصیت نامه در صحنه جرم و ناپدید شدن آن قبل از حضور ماموران باعث شد موضوع خودکشی کمرنگ و احتمال قتل زن جوان از سوی همسرش مطرح شود.

بازپرس جنایی تهران نیز پس از بررسی شواهد و دلایل موجود برای فرد ۴۰ ساله به اتهام قتل همسرش قرار مجرمیت صادر کرد که پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات