رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: پس از وارد شدن دستبد و پابند الکترونیکی در پایان مهر ماه و راه اندازی و نصب نرم افزارهای مناسب بر روی این دستگاه، ان شاء الله تا پایان آبان ماه طرح استفاده از دستبند و پابند الکترونیکی در سطح کشور اجرایی می شود.

به گزارش افکارنیوز ، غلامحسین اسماعیلی با بیان این که وعده ای که داده ایم بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته است، اظهار کرد: به دلیل این که دستبد و پابند الکترونیکی تولید داخلی ندارد، قراردادی برای ورود این دستگاه با کشورهای خارجی منعقد شده است.

وی ادامه داد: قرار است تا پایان مهرماه طرف قرارداد دستبد و پابندهای الکترونیکی را وارد کشور کند و به ما تحویل دهد؛ بنابراین هنوز مهلت قرارداد به پایان نرسیده و طبق بررسی های صورت گرفته طرف قرارداد در زمان معین به تعهد خود عمل خواهد کرد، مگر اینکه اتفاق غیرمترقبه ای در زمینه واردات اتفاق بیفتد که ان شاء الله به محض وارد شدن دستبند و پابند الکترونیکی نسبت به اجرایی شدن طرح اقدام خواهیم کرد.

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور خاطرنشان کرد: بعد از وارد شدن دستگاه باید سرورهای متناسب با دستگاه نصب شود و برای آن برنامه نوشته شود و اینگونه نیست که بگوییم اگر مثلا دستگاه امروز وارد شد فردا اجرایی می شود، اما راه اندازی این دستگاه ها طولانی نخواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات