رئیس پلیس تهران با تشریح اقدامات انتظامی و ترافیکی پلیس همزمان با بازگشایی مدارس گفت: بازگشت ساعت کار ادارات به روال گذشته باعث افزایش ترافیک صبحگاهی شده است.

به گزارش افکارنیوز ، سردار حسین ساجدی نیا اظهار داشت: تمامی نیروهای پلیس تهران در آماده باش کامل هستند و به نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی دستور دادیم تا ۱۵ مهر ماه به صورت آماده باش در تمام نقاط تهران حاضر شوند. در روز اول مهر پیک ترافیک در برخی نقاط شهر سنگین است اما نیروهای راهور و انتظامی در تمامی نقاط مشخص شده حضوردارند.

به گفته رئیس پلیس تهران ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی پایتخت تا ۱۵ مهر سنگین است که امیدواریم با حضور موثر پلیس و همکاری مردم شاهد بهبود وضعیت باشیم.

وی با بیان اینکه بازگشت ساعت کار ادارات به روال گذشته باعث افزایش بار ترافیک صبحگاهی شده است تاکید کرد: از والدین دانش آموزان می خواهیم در مقابل مدارس دوبله توقف نکنند. یکی از مشکلات سرویس مدارس تردد در محدوده زوج و فرد بود که با دادن برچسب های جدید این خودروها می توانند در ساعت جابجایی دانش آموزان در این محدوده تردد کنند. همچنین در این مورد از والدین انتظار داریم که آموزش های لازم را به فرزندان شان ارایه کنند.

ساجدی نیا با بیان اینکه از دو فروند بالگرد برای کنترل ترافیک صبحگاهی تهران استفاده می کنیم، تاکید کرد: امسال همیاران پلیس در مدارس فعالتر هستند و از رانندگان می خواهیم تذکرات آنها را جدی گرفته و در نیمه اول مهر به منظور تسهیل ترافیک با پلیس همکاری لازم را انجام دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات