با پخش یک برنامه رادیویی بررسی می شود

همزمان با استقبال شنوندگان رادیو از برنامه رادیویی روزی پاک با موضوع زیرآب زنی در برخی ادارت، دست اندرکاران این برنامه رادیویی تصمیم گرفتند تا موضوع این هفته برنامه را هم در راستای موضوع هفته گذشته و با محوریت راهکارهای از بین رفتن پدیده زیرآب زنی در بین برخی کارمندها و در ادارات اختصاص دهند

افکار نیوز- هفته گذشته بسیاری از اقشار گوناگون جامعه ضمن استقبال از برنامه رادیویی «روزی پاک» رادیو اقتصاد که با موضوع زیرآب زنی در برخی ادارات پخش شده بود، با ارسال پیامک های بسیاری، خواستار تداوم بررسی و ریشه یابی این موضوع شدند.

برهمین اساس خبرنگار ما کسب اطلاع کرده که دست اندرکاران این برنامه رادیویی، تصمیم گرفته اند در پاسخ به استقبال شنوندگان رادیو، در قالب یک برنامه دیگر به صورت مفصل به بررسی و ریشه یابی دلایل بروز و رشد پدیده ای به نام «زیرآب زنی» در بین برخی از کارمند نماها و ادارات دولتی و خصوصی و ارتباط این موضوع با مصادیق رزق و روزی حلال بپردازند.

به باور بسیاری از کارشناسان، این روزها در برخی از ادارات و در بین برخی از کارمندان شاهد رواج پدیده ای به نام «زیرآب زنی» هستیم که بسیاری از کارشناسان بروز این پدیده را به دلیل نبود ساز و کار شایسته سالاری در برخی از ادارات عنوان می کنند.
بر همین اساس در این برنامه قرار است راهکار های رفتار با افراد زیرآب زن مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
گفتنی است این برنامه رادیویی ترکیبی از بخش های گوناگونی مانند صدای مخفی، مباحث کارشناسی، کاسبی در تهران قدیم، زیر چتر دلتنگی و پرسش و پاسخ مردمی درباره روزی حلال تشکیل شده است و با همکاری جمعی از برنامه سازان جوان رادیویی به سردبیری علی البرزی، تهیه کنندگی الهام مصطفوی، گویندگی لیلا جعفرپور، کارشناسی مسعود بصیری، نویسندگی سپیده اشرفی و گزارشگری محمد نیکنام روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۲۰: ۲۵ روی موج اف ام ردیف ۹۸ مگاهرتز پخش می شود. /
انتهای مطلب
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات