جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به توانمندی های یگان های ویژه در برقراری امنیت تاکید کرد: نیروهای یگان ویژه تا امروز قادرند ظرف مدت ۴۸ ساعت ظرفیت هایشان را به ۳ برابر افزایش دهند.

  سردار احمدرضا رادان در مراسم صبحگاه یگان های ویژه نیروی انتظامی با تبریک هفته نیروی انتظامی به وظایف یگان های ویژه در سال های اخیر اشاره کرد و با قدردانی از آنها افزود: زحمات شما در فتنه های گذشته هیچگاه از خاطر دو گروه فراموش نخواهد شد. گروه اول قانون شکنان و متجاوزان به حریم قانون و گروه دوم مردم متدین، حزب اللهی و دوستدار انقلاب.

وی تاکید کرد: شما با آهنگ ولایت چنان یادگاری از خود در تاریخ انقلاب به جا گذاشتید که هیچگاه از ذهن ها پاک نمی شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به قابلیت های یگان های ویژه تاکید کرد: پرسنل یگانهای امداد پرسنلی ویژه و ستودنی هستند که باعث افتخار بوده و همواره به عنوان دژی مستحکم در برابر پلیدی ها و نافرمانی ها ایستادگی کردند و ناجا امروز با سرپنجه تدبیر و تلاش شما تبدیل به نیروی کارآمد و مقتدر و باهوشی شده است که از توان علمی و مهارت های اجتماعی بالایی برخوردار است.

رادان اجتماعی بودن یگان های ویژه را یکی دیگر از خصوصیت های ویژه این یگان خواند و افزود: یگان های ویژه همواره در برابر قانون شکنان مستحکم بوده و عملکرد این یگان به همان اندازه که در برابر متجاوزین سخت و کوبنده است به همان میزان با مردم متدین هم قدم و همراه است.

وی تصریح کرد: امروز مفتخریم که اعلام کنیم بسیاری از تجهیزات پلیس و یگان های ویژه به دست مخترعین و همکاران داخلی خودمان طراحی و به تولید انبوه رسیده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: بعد از فتنه ۸۸ نیاز به برخی تجهیزات در این یگان احساس شد و امروز ما شاهد آن هستیم که تمامی این تجهیزات یکی پس از دیگری به بهره برداری می رسد و در اختیار پلیس قرار می گیرد.

رادان با اشاره به بعد ساختاری یگان های ویژه و هوشمند بودن آنها اظهار داشت: یگان های ویژه ناجا امروز قادرند، ظرف مدت ۴۸ ساعت ظرفیت هایشان را به ۳ برابر افزایش دهند.

وی همچنین استفاده از پلیس افتخاری در یگان های ویژه را یکی دیگر از امکانات این یگان برشمرد و افزود: پلیس افتخاری در یگان ویژه کارویژه ای است که توسط ناجا به صورت ساختارمند و سازمان یافته تشکیل شده تا با استفاده از آن توان مردمی یگان در جهت حفظ انقلاب افزایش یابد.

وی تاکید کرد: آنچه که پلیس را عزتمند می کند تنها تجهیزات و امکانات نیست، بلکه ارتباط معنوی با خداست.

رادان در پایان خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی کشور تعیین کننده ای در نظام جهانی است که این مهم در گروه سپردن دل ها به خدا محقق شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات