رئیس پلیس فرودگاههای کشور از انهدام باند سرقت قطعات یدکی از داخل انبارهای شرکت ایران خودرو خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، سرهنگ حسن مهری اظهار داشت: چندی قبل پرونده ای درباره سرقت از انبارهای ایران خودرو در پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد تشکیل شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد عده ای ناشناس روزانه اقدام به سرقت و خارج کردن تعداد زیادی قطعات یدکی از انبار مرکزی می کنند.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس در ادامه با ردیابی های تخصصی موفق شدند یکی از سارقان را شناسایی و او را دستگیر کنند.

به گفته رئیس پلیس فرودگاههای کشور در ادامه مشخص شد تعدادی از عوامل داخلی شرکت ایران خودرو با سارقان همکاری داشتند که بلافاصله این افراد به همراه سایر متهمان شناسایی و دستگیر شدند. تاکنون قطعات یدکی بسیاری از مخفیگاه متهمان در پایتخت کشف شده است.

مهری همچنین با اعلام انهدام باند زورگیری و سرقت از اتباع خارجی اظهار داشت: با مراجعه تعدادی از اتباع خارجی به پلیس فرودگاه مهراباد و اعلام سرقت و زورگیری از آنها توسط چند مرد سارق پرونده در دستور کار قرار گرفت. یکی از مالباختگان در شکایتش گفت: پس از سفر به جنوب ایران با هواپیما به فرودگاه مهرآباد آمدم تا برای بازگشت به کشورم به فرودگاه امام خمینی بروم به دلیل عجله سوار خودرو مسافربری در اطراف فرودگاه شدم. در طول مسیر راننده با تغییر مسیر مرا به محل خلوتی برد و با تهدید اموالم را سرقت کرد.

وی افزود: با افزایش شکایت ها و تحقیقات پلیس سرانجام کاراگاهان پلیس آگاهی موفق شدند سارقان را سوار خودرویشان در پایتخت شناسایی و سه مرد سارق را دستگیر کنند. متهمان در بازجویی ها به سرقت از اتباع خارجی اعتراف کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات