مردی که با جعل عنوان های مختلف اقدام به کلاهبرداری از هموطنان در چندین استان کشور کرده بود، توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش افکارنیوز ، چندی پیش شخصی به کلانتری ۱۳ زنجان مراجعه کرد و اظهار داشت: برای کمک به پسرم که به جرم مواد مخدر در زندان گرفتار است به دنبال شخصی کار بلد می گشتم که با فردی آشنا شدم که خود را مامور حفاظت دادگستری استان معرفی نمود.

شاکی ادامه داد: پس از چند مرتبه ملاقات به وی چند میلیون تومان پول دادم تا مشکل پسرم را حل کند ولی این فرد که خود را محسن معرفی کرده بود با گرفتن پول غیبش زد و دیگر از وی خبری نشد.

به دلیل متواری بودن متهم و همچنین حساسیت موضوع پرونده به پلیس آگاهی استان منتقل و در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

پس از چهره نگاری و جمع آوری اطلاعات، ماموران دریافتند که این فرد به نام حقیقی سامان از سابقه داران کلاهبرداری و جعل عنوان است که در چندین استان دیگر از کشور هم با جعل عنوان های مختلف اقدام به کلاهبرداری از هموطنان کرده و هم اکنون نیز تحت تعقیب پلیس است.

بر اساس این گزارش، ماموران پس از فعالیت شبانه روزی توانستند سرنخی از متهم به دست آورده و وی را در یکی مناطق زنجان ردیابی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

با انتقال متهم به اداره پلیس آگاهی، وی به کلاهبرداری با جعل عنوان های مختلف اعتراف کرد و در نهایت با تکمیل پرونده این مرد هزار چهره به دادسرا منتقل شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات