قطعی برق و ترافیک سنگین در بلوار ناهارخوران

بی‎احتیاطی در ساخت یکی از ساختمان‎های شهرستان گرگان بار دیگر حادثه آفرید.

به گزارش افکارنیوز ، صبح امروز حادثه سقوط داربست یک مجموعه تجاری در حال ساخت در ابتدای خیابان عدالت ۵۷ «سوپر سحر» حادثه‎ساز شد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.

فرمانده تیم عملیات آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان بعد از ظهر امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: وزش باد شدید و سهل انگاری در نصب داربست موجب بروز این حادثه شده است.

قدرت‎الله جعفری ادامه داد: در ساعت ۹: ۲۵ صبح امروز گزارش وقوع حادثه به مرکز پیام آتش‎نشانی گرگان اعلام شد و در ساعت ۹: ۲۹ نخستین تیم امداد و نجات در محل وقوع حادثه حضور یافتند.

وی افزود: در حال حاضر دو تیم امداد و نجات، اقدامات مقتضی را در محل حادثه پیگیری می‎کنند و این عملیات کماکان ادامه دارد.

جعفری تاکید کرد: با توجه به اینکه احتمال وقوع حادثه بر اثر سقوط اشیا وجود دارد هماهنگی‎های لازم با راهنمایی و رانندگی و اداره برق برای مسدود کردن خیابان و قطع جریان برق انجام شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب جانی ندیده است و عملیات امداد و نجات برای رفع هرگونه خطر و آسیب در حال انجام است.

بر اساس این گزارش، به دلیل وقوع این حادثه مسیر شمال به جنوب بلوار ناهارخوران دارای ترافیک سنگین است و برق این منطقه قطع شده که تلاش مسئولان برای رفع این نقیصه کماکان ادامه دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات