شهروند گچسارانی پس از ۲۸ سال انتظار، وانت پیکانی را که سال ۶۴ ثبت نام کرده بود در مراسمی از مدیرعامل ایران خودرو تحویل گرفت.

به گزارش افکارنیوز ؛ مدیرعامل ایران خودرو با ابراز تاسف از تاخیر در تحویل خودرو به این شهروند گچسارانی گفت: پس از بررسی اسناد و مدارک، از ایشان برای تحویل خودرو دعوت کردیم و خودرو مورد نظر امروز تحویل داده شد.

هاشم یکه زارع توجه به خواست مشتریان را وظیفه تولید کنندگان دانست و افزود: درصورتی که خواسته ای درست و مستند باشد وظیفه خود می دانیم که حقوق مشتریان را پرداخت کنیم.

به گفته وی، آقای فلاحت زاده سال ۱۳۶۴ مبلغ ۶۰ هزارتومان برای خرید یک دستگاه وانت پیکان به حساب ایران خودرو واریز کرده بود که قیمت این خودرو امروز حدود ۱۲ میلیون تومان است.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: این شرکت تنها با دریافت هزینه آبشن های جدید مانند ترمز ای بی اس و برخی تجهیزات اضافی و با احتساب ۶۰ هزارتومانی که سال ۶۴ واریز شده بود مجموعا ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان از ایشان دریافت کرده است.

فلاحت زاده فرزند صاحب این خودرو که برای تحویل ان به ایران خودرو آمد درباره علت این همه تاخیر در تحویل خودرو گفت: سال ۶۴ پدرم برای خرید یک دستگاه وانت پیکان نام نویسی کرد اما مدتی بعد وهنگام تحویل خودرو داماد ما شهید شد و نتوانستیم در وقتی که برای دریافت خودرو اعلام شده بود مراجعه کنیم و مدتی بعد که مراجعه کردیم گفتند تحویل خودرو براساس حروف الفبا است و به همین علت ماشین را به ما ندادند و پیگیری ها نیز بی نتیجه ماند.

وی درباره احساسش از اینکه بعد از ۲۸ سال پیگیریهایشان به نتیجه رسیده است و موفق به دریافت این خودرو شده اند گفت: اینکه بعد از ۲۸ سال خودرو را تحویل گرفتیم خوشحالیم ولی مشکل ما را باید ۲۸ سال قبل حل می کردند که متاسفانه اینگونه نشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات