شب گذشته حادثه ای در خیابان گلبرگ در شرق تهران رخ داد که در آن حادثه صفدر رحمت آبادی معاون پارلمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت بر اثر شلیک دو گلوله به سینه و سر کشته شد.

به گزارش افکارنیوز ، از همان لحظات ابتدایی و با حضور پلیس، بررسی پیرامون این حادثه آغاز شد و گزارش ها حاکی از آن است که با وجود اتمام بررسی های صحنه جرم و اتمام کالبدشکافی، هنوز انگیزه ضارب یا ضاربین مشخص نشده است.

طبق پیگیری های انجام شده، رحمت آبادی پس از بازگشت به خانه در ساعت ۱۶: ۳۰، مجددا در ساعت ۱۸: ۱۵ با خودروی پژو پارس آبی رنگ (هفت رنگ) شخصی اش از خانه خارج می شود و در اتومبیل خود که به گفته کارآگاهان این پرونده از مدتی قبل به حالت خاموش در کنار خیابان گلبرگ پارک شده بود، مورد اصابت ۲ گلوله قرار می گیرد.

پس از گذشت قریب به ۳ ساعت از این حادثه، جسد معاون وزیر صنعت به آزمایشگاه پزشکی قانونی منتقل شد و پس از تشریح جسد وی مشخص شد که رحمت آبادی بر اثر اصابت گلوله ای که قسمت سر وی را هدف قرار داده بود، به قتل رسیده است.

همچنین پس از بررسی خودروی مقتول در پلیس آگاهی تهران بزرگ و تهیه گزارش دقیقی از آن، کارآگاهان این پرونده تاکید کرده اند که به داخل و خارج این خودرو هیچ گونه آسیبی وارد نشده و در داخل اتومبیل نیز هیچ گونه بر هم ریختگی غیر متعارفی نیز مشاهده نشده است. البته گزارشات رسیده از نحوه رخداد این حادثه و جزئیات آن و همچنین قرار داشتن سوئیچ خودرو در جای خودش با وجود خاموش بودن اتومبیل، حاکی از آن است که معاون پارلمانی وزیر صنعت در محلی که به قتل رسیده و آدرس آن نیز در محل حادثه و از داخل اتومبیلش نیز کشف شده، یا در انتظار فرد آشنایی بوده و یا در حال مکالمه با قاتل یا تروریست آشنای این ماجرا بوده است.

آنچه کارآگاهان این پرونده با توجه به گزارشات کالبدشکافی اعلام کرده اند، زمان مرگ رحمت آبادی در زمانی بین ساعت ۱۹: ۳۰ تا ۲۰ انجام شده است. از سوی دیگر با توجه به نتیجه آزمایشات اسلحه شناسی و کالبدشکافی، کارشناسان وجود هر گونه استفاده از صدا خفه کن را رد می کنند و معتقدند قاتل یا قاتلین با بهره گیری از سر و صدای ناشی از خیابان با شلیک ۲ گلوله بدون آنکه توجه کسی را جلب کنند، رحمت آبادی را از پای درآورده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات