حضور یک روزه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در استان سمنان و جلسات وی با مدیران کل، نخبگان وفعالان زیست محیطی و خبرنگاران این استان با حاشیه های جالبی همراه بود.

به گزارش افکارنیوز، پخش مکرر آدرس صفحه فیس بوک معصومه ابتکار و تجلیل از خانواده شهدای محیط بان استان سمنان از مهمترین حاشیه های این سفر بود که شرح آن را در ذیل می خوانید:

* در جلسه با فعالان محیط زیست استان سمنان بارها و بارها آدرس صفحه فیس بوک رئیس سازمان محیط زیست به عنوان بخشی از «نشانی های ارتباط با سازمان حفاظت از محیط زیست و معصومه ابتکار» از ویدئو پروژکتور استانداری سمنان پخش شد تا همه ما یقین پیدا کنیم که فیس بوک در دولت تدبیر و امید همه گیر شده و امری عادی است! !

* در جلسه شورای اداری استان سمنان درست زمانی که باید کلیپی از گونه های حیات وحش استان سمنان پخش می شد، رایانه و یا اپراتور پخش، با مشکل مواجه شد به طوری که صدای استاندار سمنان هم در آمد و وکیلی پیشنهاد داد تا ابتدا صحبت های خانم ابتکار بیان شود.

* با پخش کلیپ و مشاهده گونه های نادر و زیبای حیات وحش در استان سمنان از مانیتورها و ویدئو پروژکتور استانداری سمنان، تعجب و تحسین و لبخند حاضران به ویژه رئیس سازمان محیط زیست صحنه های جالبی را رقم زد و همه حاضران تحت تأثیر کلیپ قرار گرفتند.

* در پایان شورای اداری، برخی از مدیران استان پیشنهاد هایی را به معصومه ابتکار دادند که در نوع خود جالب بود که مدیران سمنانی به چه اندازه به محیط زیست علاقه دارند.

* جلسه شورای اداری حدود نیم ساعات بیشتر به طول انجامید وهمین موضوع سبب شد تا جلسه معصومه ابتکار با سمن ها و فعالان محیط زیست استان سمنان با بیش از یک ساعت تأخیر آغاز شود.

* عدم رعایت وقت برای صحبت نمایندگان سازمان های مردم نهاد (سمن) فعال محیط زیست استان سمنان سبب شد تا ضمن اینکه وقت صحبت به همه افراد پیش بینی شده نرسد، حوصله حاضران در جلسه هم سر برود.

* به دلیل کمبود وقت و نرسیدن نوبت برای صحبت بخشی از افراد پیش بینی شده، استاندار سمنان قول داد تا بخشی از وقت خود را در سفرهای شهرستانی، به صحبت های سمن ها اختصاص دهد.

* معصومه ابتکار نیز به استاندار سمنان پیشنهاد کرد تا جلسات ماهانه ای را با سمن های فعال در محیط زیست و فعالان اقتصادی علمی استان سمنان ترتیب دهد.

* در انتهای این جلسه از خانواده های محیط بانان شهید استان سمنان تقدیر شد.

* نشست مطبوعاتی خانم ابتکار که قرار بود رأس ساعت ۱۸ آغاز شود با حدود یک ساعت و نیم تأخیر برگزار شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات