زنی که با همدستی اعضای خانواده خود مادرشوهرش را به قتل رسانده است به زودی در دادگاه کیفری محاکمه می شود.

به گزارش افکارنیوز، کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس چندی قبل از مفقود شدن زنی مسن به نام سودابه باخبر شدند.

اعضای خانواده این زن به کارآگاهان گفتند او از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته و هیچ کسی اطلاعی از وی ندارد. ماموران بعد از آنکه مشخصات سودابه را در اختیار گرفتند تلاش خود را برای یافتن ردی از او آغاز کردند. آنها با استعلام از مراکز مختلف پی بردند از او در بیمارستان ها، پزشکی قانونی و مراکز انتظامی اثری نیست. با گذشت چند روز از تشکیل پرونده با توجه به اینکه سرنخی از این زن به دست نیامد فرضیه به قتل رسیدن او مطرح شد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات به بررسی روابط شخصی و خانوادگی سودابه پرداختند و مطلع شدند او از مدتی قبل با عروس خود به نام فرزانه اختلاف داشت. در ادامه فاش شد سودابه آخرین بار به منزل پسر و عروسش رفته بود به همین دلیل فرزانه به عنوان مظنون اصلی پرونده شناخته شد.

این زن وقتی تحت بازجویی قرار گرفت ادعا کرد از سرنوشت مادرشوهرش خبر ندارد. ناتوانی فرزانه در پاسخگویی به سوالات پلیس و وجود تناقض در اظهارات وی سبب شد کارآگاهان بیش از پیش به این زن ظنین شوند و بازجویی از او را ادامه بدهند.

فرزانه سرانجام بعد از چند جلسه بازجویی به کشتن مادرشوهرش اعتراف کرد. وی درباره انگیزه خود گفت: «برادرم به خواهرشوهرم علاقه داشت و می خواست با او ازدواج کند اما مادرشوهرم با این وصلت مخالف بود. ما خیلی تلاش کردیم او را راضی کنیم اما نتوانستیم.

از طرفی برادرم به شدت عاشق شده بود و نمی توانست دختر موردعلاقه اش را فراموش کند در نهایت از مادرشوهرم کینه به دل گرفتم و به این نتیجه رسیدم که باید او را به قتل برسانم. شوهرم نیز با مادرش اختلاف داشت به همین دلیل موضوع را به همسرم اطلاع دادم و او قبول کرد در این قتل به من کمک کند. »

متهم ادامه داد: «مادرم وقتی در جریان نقشه هایم قرار گرفت او هم قبول کرد کمکم کند به همین دلیل روز حادثه همگی در خانه ما جمع شدیم و مادرشوهرم را هم به آنجا کشاندیم بعد در فرصتی مناسب وسیله سنگینی به سر او زدم و وی را کشتم. پس از آن برای اینکه کسی متوجه این قتل نشود در حیاط خانه چاله ای کندیم و جنازه را در آنجا دفن کردیم. »

ماموران بعد از شنیدن این اعترافات دو متهم دیگر پرونده را نیز بازداشت کردند و پرونده بعد از تکمیل تحقیقات به دادگاه کیفری استان فارس ارجاع داده شد و متهمان به زودی محاکمه می شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات