مرد راننده تصور نمی کرد، آدرس پرسیدن از مرد غریبه برای او ۶ میلیون تومان آب می خورد.

به گزارش افکارنیوز ، پنجم آبان ماه امسال، فردی با مراجعه به کلانتری ۱۹۰ شمس آباد به مأموران اعلام کرد که کیف حاوی مبلغ ۶ میلیون تومان وجه نقدش به همراه مدارک شناسایی و همچنین عابر بانک حاوی رمز کارت به سرقت رفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت» و به دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۱ تهران، پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: قصد داشتم از میدان آزادی به خیابان ستارخان بروم اما به علت عدم آشنایی به خیابان های منطقه غرب شهر تهران تصمیم گرفتم تا نشانی خیابان ستارخان را از کسی بپرسم.

به همین علت از فردی نشانی ستارخان را پرسیده و این شخص نیز به بهانه اینکه مسیرش همانند من به سمت خیابان ستارخان است، از من درخواست کرد تا او را سوار ماشین کنم. پس از سوار شدن فرد غریبه به داخل ماشین با راهنمایی وی مدتی در خیابان در حال چرخیدن بودیم تا اینکه ناگهان این شخص در یک لحظه از توقف ماشین، پشت چراغ قرمز استفاده کرد و از ماشین خارج شد. در همان لحظه متوجه شدم که وی کیف دستی مرا که در زیر صندلی شاگرد راننده قرار داشت برداشته و در جهت عکس خیابان در حال فرار کردن است.

پس از آنکه نتوانستم این شخص را تعقیب کنم، از یکی از شهروندان نشانی محل سرقت را سؤال کردم و در کمال تعجب متوجه شدم که من در خیابان شمس آباد واقع در منطقه شرق تهران هستم.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان به بررسی تراکنش مالی حساب عابربانک مالباخته پرداخته و متوجه شدند که سارق در همان دقایق اولیه پس از سرقت اقدام به برداشت وجه نقد از حساب مالباخته کرده است و بلافاصله تصاویر دوربین های مداربسته بانکی مورد بررسی قرار گرفت و برابر اظهارات مالباخته، تصویر سارق مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و برای شناسایی هویت و دستگیری متهم، دستور انتشار تصویر سارق از سوی قاضی پرونده صادر شده و برهمین اساس از تمام شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس آگاهی شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در مورد هویت، مخفیگاه یا محل های تردد متهم را از طریق شماره تماس های ۲۱۸۶۶۳۴۸ در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات