مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران گفت: مردم باید صبر کنند تا آژانس هایی که توان برگزاری این تورها را دارند معرفی شوند و سپس آنها نام نویسی کنند.

به گزارش افکارنیوز ، رجبعلی خسروآبادی اظهار داشت: در حال حاضر تبلیغات برخی آژانس ها درباره برپایی تورهای جام جهانی برزیل منتشر شده است در حالی که هنوز هیچ کدام از این آژانس ها خدماتشان مورد تأیید ما قرار نگرفته است و ممکن است مردم پس از نام نویسی و گذر زمان، متوجه شوند که هیچ کدام از خدماتی که به آنها قول داده شده به آنها داده نمی شود.

وی افزود: دفاتر و آژانس های خدمات گردشگری طبق مجوزی که دارند حق برپایی تورهای گردشگری را دارند اما پیش از آن باید وضعیت ارائه خدمات خود به ازای هر تور را اعلام کنند مثلاً اینکه با چه هتل یا هتل هایی هماهنگی شده از کدام پرواز استفاده می کنند و چه خدمات جانبی را به گردشگران ارائه می دهند.

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران تصریح کرد: در حال حاضر چون هنوز هیچ بررسی درباره وضعیت خدمات تورهای جام جهانی برزیل انجام نشده است هر ادعایی درباره برپایی تورهای جام جهانی فوتبال پوچ است چون بعضی از آنها فقط فکر می کنند که می توانند هتل و هواپیما را برای برپایی تور، هماهنگ کنند در حالی که باید قراردادهای آنها موجود باشد.

خسروآبادی اظهار داشت: در حال حاضر به دفاتر خدمات گردشگری استان تهران نامه نوشته ایم که اگر می خواهند تور جام جهانی برزیل برگزار کنند قرارداد هایی که با هتل ها، شرکت های هواپیمایی و سایر خدمات قابل ارائه به گردشگران دارند را به ما اعلام کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه فرصت هماهنگی ها تا خرداد، زمان مناسبی است تمام درخواست ها برای برپایی تور برزیل مورد بررسی قرار می گیرد و فهرست اسامی آژانس های مجاز برای برپایی تورهای جام جهانی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید تا بدون هیچ نگرانی از خدمات این تورها استفاده کنند.

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران درباره نرخ این تورها نیز گفت: نرخ ها هم بر اساس هزینه تمام شده خدمات برای آژانس ها و سود آنها تعیین می شود که اطلاع رسانی خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات